bDUysfyZ
Google Street View ikona

Google Street View

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Google Street View to aplikacja dzięki której nie tylko możemy przemierzać mapy Google'a z perspektywy ulicy, ale także tworzyć i dołączać do nich własne panoramy.

bDUysfzb

Google Street View zastąpiło aplikację o nazwie Photo Sphere Camera, która skupiała się jedynie na tworzeniu zdjęć sferycznych. Na początku przywita nas krótki poradnik, przedstawiający najważniejsze funkcje programu. Wskazówki ujrzymy także podczas pierwszego uruchamiania poszczególnych części aplikacji.

Ekran główny prezentuje mapę wraz z zaznaczonymi najciekawszymi obiektami na całym świecie. Mapę możemy ręcznie przybliżać, skorzystać z klasycznej wyszukiwarki, bądź też przenieść się w miejsce naszej obecnej lokalizacji. Korzystanie z trybu Google Street View polega na przeniesieniu charakterystycznego ludzika w odpowiednie miejsce, bądź też skorzystanie z podpowiedzi prezentowanych u dołu ekranu.

Program pozwala nam także tworzyć nowe zdjęcia sferyczne. Proces tworzenia jest rzeczywiście prosty. Wystarczy odpowiedni poruszać telefon, a pomagają w tym znaki na ekranie. Gdy uznamy że nasze dzieło jest gotowe wystarczy je zapisać, bądź też udostępnić za pomocą maila i sieci społecznościowych.

Aplikacja dostępna jest za darmo. Z jej poziomu nie tylko możemy w łatwy sposób podziwiać najróżniejsze zakątki świata, czy też sprawdzać okolice, w które planujemy się wybrać, ale także dodawać własne treści.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań464
Data aktualizacji16 lip 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Google Street View ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUysfzG
bDUysfzX