Google szykuje słuchawki bezprzewodowe z aktywnym tłumieniem

Google szykuje słuchawki bezprzewodowe z aktywnym tłumieniem26.04.2017 18:58
Google szykuje słuchawki bezprzewodowe z aktywnym tłumieniem

Google planuje do swojej kolekcji urządzeń dołożyć bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z aktywnym tłumieniem hałasów z zewnątrz. Znamy ich specyfikację i wiemy jak będą wyglądać.

Nowy produkt z charakterystycznym, kolorowym krążkiem nazywany jest Bluetooth and ANC headphone, co oznacza właśnie bezprzewodową łączność z urządzeniem odtwarzającym muzykę i aktywne tłumienie dźwięków z zewnątrz (Active Noise Canceling). Słuchawki mają muszle zakrywające ucho i od strony wzornictwa nie ma w nich nic szczególnego. Muszle wyglądają na miękkie i przyjemne dla ucha, ale będziemy tego pewni dopiero po testach. Słuchawki można przesuwać w górę i w dół zależnie od potrzeb.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aktywne tłumienie hałasu można oczywiście włączyć w razie potrzeby. Na słuchawkach znalazły się też przyciski do regulacji głośności, sterowania odtwarzaniem oraz włącznik. Oczywiście można w tych słuchawkach prowadzić rozmowy i sterować połączeniami telefonicznymi.

Akumulator o pojemności 600 mAh ma działać do 25 godzin w trybie klasycznym i 16 godzin z aktywnym tłumieniem. Słuchawki mają też gniazdo minijack, więc można je podłączyć kablem do odtwarzacza.

Prawdopodobnie te słuchawki to urządzenie Bisto, o którym informacje znajdowały się w becie aplikacji Asystenta Google. Co ciekawe, urządzenie to miało mieć możliwość odczytywania na głos powiadomień. Wszystkiego dowiemy się jednak po premierze słuchawek. Równie prawdopodobne jest to, że te słuchawki to sprzęt wykorzystywany przez Google do demonstracji wirtualnej rzeczywistości.

Nietypowe jest też to, że mamy dostęp do zdjęć słuchawek. Zdjęcia urządzenia zostały udostępnione przez amerykańską Federalną Komisję Łączności, odpowiedzialną za certyfikację i dopuszczenie ich do sprzedaży.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (21)