Google Wave już od dziś zaprasza nowych użytkowników

Redakcja

30.09.2009 12:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tak jak informowaliśmy przeszło tydzień temu, twórcy Google Wave rozpoczynają kolejny etap testów swojej aplikacji. Już dziś firma roześle 100 tysięcy nowych zaproszeń.

Pierwszy raz o Google Wave informowaliśmy już w maju tego roku. Jest to aplikacja sieciowa mająca na celu ułatwienie komunikacji między użytkownikami. Program skupia w sobie między innymi komunikator tekstowy oraz głosowy, email, blog, a także możliwość wymiany dokumentów i pracy nad nimi w czasie rzeczywistym. Prócz tego aplikacja ma oferować elementy służące rozrywce.

Do tej pory w testach brało udział jedynie 6 tysięcy wybranych deweloperów. W lipcu twórcy aplikacji ogłosili, że zamierzają znacznie rozszerzyć tą liczbę. Przygotowali oni w sumie ponad 100 tysięcy zaproszeń, które już od dziś są wysyłane do potencjalnych chętnych. Zostaną one podzielone między deweloperów zainteresowanych projektem, wybranych użytkowników innych aplikacji Google oraz osób, które w między czasie aplikowały poprzez oficjalną stronę Google Wave.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)