Google Wave już od dziś zaprasza nowych użytkowników

Google Wave już od dziś zaprasza nowych użytkowników

Redakcja
30.09.2009 12:49

Tak jak informowaliśmy przeszło tydzień temu, twórcy Google Wave rozpoczynają kolejny etap testów swojej aplikacji. Już dziś firma roześle 100 tysięcy nowych zaproszeń.

Pierwszy raz o Google Wave informowaliśmy już w maju tego roku. Jest to aplikacja sieciowa mająca na celu ułatwienie komunikacji między użytkownikami. Program skupia w sobie między innymi komunikator tekstowy oraz głosowy, email, blog, a także możliwość wymiany dokumentów i pracy nad nimi w czasie rzeczywistym. Prócz tego aplikacja ma oferować elementy służące rozrywce.

Do tej pory w testach brało udział jedynie 6 tysięcy wybranych deweloperów. W lipcu twórcy aplikacji ogłosili, że zamierzają znacznie rozszerzyć tą liczbę. Przygotowali oni w sumie ponad 100 tysięcy zaproszeń, które już od dziś są wysyłane do potencjalnych chętnych. Zostaną one podzielone między deweloperów zainteresowanych projektem, wybranych użytkowników innych aplikacji Google oraz osób, które w między czasie aplikowały poprzez oficjalną stronę Google Wave.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)