Google Wave z powiadomieniami e-mail

Google Wave z powiadomieniami e‑mail

Redakcja
05.03.2010 11:43

O uruchomieniu usługi Google Wave informowaliśmy w maju ubiegłego roku. Teraz, programiści firmy z Mountain View, dodają do niej długo oczekiwaną funkcję, która ma celu szybkie informowanie użytkownika o nowych wiadomościach – automatyczne powiadamianie e-mailem.

Informację o nowej funkcji opublikował Ged Ellis na łamach oficjalnego bloga Google Wave. Użytkownicy mogą ją aktywować klikając opcję powiadomień w rozwijanym menu skrzynki odbiorczej i wybierając co jaki czas mają być wysyłane wiadomości o aktualizacji tematów z Wave (dostępne przedziały czasu to: natychmiast, co godzinę lub każdego dnia).

Programiści Google przyznali jednak, że zdają sobie sprawę z istnienia jeszcze kilku błędów we wprowadzonej właśnie opcji. Dlatego właśnie w najbliższych tygodniach mają zostać poprawione takie niedociągnięcia jak niewyświetlanie wszystkich uczestników danego wątku w e-mailach, wysyłanie powiadomień do użytkownika nawet wtedy, gdy to on jako ostatni dokonał aktualizacji danego tematu czy niedziałające odnośniki mające na celu automatyczną zmianę częstotliwości wysyłanych powiadomień.

Google apeluje także do wszystkich użytkowników korzystających z Wave o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami na oficjalnym forum usługi.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)