MacOSMultimediaTworzenie i edycja filmówGoPro Quik
GoPro Quik ikona

GoPro Quik2.6.0.666

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

GoPro Quik (kiedyś GoPro Studio) to multiplatformowy edytor wideo kierowany do posiadaczy kamerek sportowych firmy GoPro, który umożliwia podstawową obróbkę zarejestrowanych materiałów wideo.

Aplikacja pozwala na import multimediów z dysku twardego komputera, jak również bezpośrednio z urządzeń GoPro, oferując różne zestawy funkcji w zależności od posiadanego modelu. Obsługa narzędzia opiera się o wbudowany kreator, który przeprowadza użytkownika przez poszczególne etapy edycji klipu. Do naszej dyspozycji oddano funkcje łączenia materiałów wideo w jeden większy, nakładania ciekawych efektów (slow-motion, fast-motion itd.), tekstu i animacji przejść, a także manipulowania podstawowymi atrybutami obrazu.

GoPro Quik udostępniony został na platformy Windows oraz Mac OS. Poza klipami zarejestrowanymi przez urządzenia GoPro wspiera także materiały wideo zakodowane przy użyciu H.264 (format MP4 i MOV). Gotowe filmiki zapiszemy do plików MP4, MOV oraz AVI w jakości 720p, 1080p lub 4K.

Uwaga!

  • Do korzystania z programu wymagana jest rejestracja bezpłatnego konta GoPro.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentGoPro, Inc.
Liczba pobrań2 998
Data aktualizacji29 kwi 2018
Rozmiar pliku150.76 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
GoPro Quik ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)