WindowsMultimediaTworzenie i edycja filmówGoPro Studio
GoPro Studio ikona

GoPro Studio2.5.9.2658

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

GoPro Studio to multiplatformowy edytor wideo kierowany do posiadaczy kamerek sportowych firmy GoPro, który umożliwia podstawową obróbkę zarejestrowanych materiałów wideo.

Aplikacja pozwala na import multimediów z dysku twardego komputera, jak również bezpośrednio z urządzeń GoPro, oferując różne zestawy funkcji w zależności od posiadanego modelu. Obsługa narzędzia opiera się o wbudowany kreator, który przeprowadza użytkownika przez poszczególne etapy edycji klipu. Do naszej dyspozycji oddano funkcje łączenia materiałów wideo w jeden większy, nakładania ciekawych efektów (slow-motion, fast-motion itd.), tekstu i animacji przejść, a także manipulowania podstawowymi atrybutami obrazu.

GoPro Studio udostępniony został na platformy Windows oraz Mac OS. Poza klipami zarejestrowanymi przez urządzenia GoPro wspiera także materiały wideo zakodowane przy użyciu H.264 (format MP4 i MOV). Gotowe filmiki zapiszemy do plików MP4, MOV oraz AVI w jakości 720p, 1080p lub 4K.

Uwaga!

  • Do korzystania z programu wymagana jest rejestracja bezpłatnego konta GoPro.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentGoPro, Inc.
Liczba pobrań46 073
Data aktualizacji29 kwi 2018
Rozmiar pliku191.84 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
GoPro Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)