Gorące życzenia dla wszystkich Pań!

Gorące życzenia dla wszystkich Pań!

Redakcja
08.03.2010 15:11

Dziś 8 marca, święto wszystkich Kobiet, dzień w którym my mężczyźni czcimy nasze żony, partnerki, matki, babcie oraz inne bliskie naszym sercom Kobiety w sposób wyjątkowy i szczególny.

Korzystając z tej właśnie okazji, wszystkim Kobietom, a w szczególności naszym Czytelniczkom, życzymy wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, wspaniałej pogody ducha, uśmiechu na twarzy, radości życia i jak najwięcej zadowolenia ze swoich mężczyzn, którzy bardzo Was drogie Panie kochają, tylko nie zawsze potrafią o tym ładnie opowiadać ;-).

Dziś zapewne w całym kraju oprócz czułych i serdecznych życzeń na pewno nie braknie kwiatów, upominków, podarków, prezencików czy innych niespodzianek. Tak z pewnością zdecydowana większość z nas uczci ten wyjątkowy dzień. Starajmy się jednak, by czar czci płci pięknej nie prysnął nagle jak bańka mydlana dziś o północy ;-). Okazujmy naszą miłość, uwielbienie, wdzięczność i szacunek do naszych Pań na codzień, przy każdej możliwej i nadarzającej się okazji, a nie tylko od święta. Postarajmy się, by Dzień Kobiet trwał cały rok!

Ten piękny bukiet róż dołączamy do życzeń dla wszystkich Czytelniczek vortalu :-)

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)