Gotham City Impostors na weekend

Gotham City Impostors na weekend

Redakcja
12.10.2012 18:31

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Gotham City Impostors - wyśmienitą, multiplayerową rozgrywkę sieciową osadzoną w legendarnym Gotham City, mieście co prawda fikcyjnym, ale rozsławionym na cały świat za sprawą Człowieka - Nietoperza i całego szeregu przygód oraz historii, które z jego udziałem tam właśnie miały miejsce.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("GothamCityImpostors360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 127, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"GothamCityImpostors-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20121012152112.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/GothamCityImpostors-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/GothamCityImpostors-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/GothamCityImpostors-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/GothamCityImpostors-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Twórcy projektu nieprzypadkowo zrezygnowali z realistycznego podejścia do rzeczywistości i świata współczesnego. Stworzenie w grze środowiska komiksowego i pełnego animacji okazało się głównym kluczem do nadania jej specyficznego, komediowego i momentami wręcz cynicznego klimatu, który jak się obserwuje odpowiada coraz większej rzeszy miłośników gatunku.

Przed przystąpieniem do właściwej części rozgrywki każdy nowy gracz przechodzi obowiązkowy samouczek. Został on dopracowany i przygotowany z wszelką dbałością o szczegóły. Batman świetnie wczuwa się w rolę nauczyciela przekazując najważniejsze informacje o grze w sposób zwięzły i dokładny. Dzięki takim naukom każdy jest w stanie błyskawicznie przyswoić sobie większość tajników gry. Kolejnym krokiem jest kreacja własnej postaci. Musimy zadecydować czy wcielamy się w rolę prawego Batmana czy może Jokera - zwariowanego popaprańca. Jak by nie było, późniejsza nasza misja sprowadza się do tego samego. Przy pomocy wszystkich dostępnych środków, należy jak najszybciej, jak najsprawniej i przy okazji możliwie efektownie wykończyć grupę przeciwników.

W zależności od wybranego trybu rozgrywki zmienia się odpowiednio nasza taktyka jak i obraz gry. Twórcy tytułu świetnie wpletli w klasyczne tryby rozgrywki takie jak Team Deathmatch, Capture The Flag czy Conquest "prawdziwe" motywy z wszelkich epizodów, incydentów oraz zajść jakie w fikcyjnej przeszłości zaistniały pomiędzy dwoma odwiecznymi wrogami jakimi byli Batman i Joker.

Gotham City Impostors posiada dobrą grafikę oraz animacje, które nadając nieco groteskowego posmaku uwydatniają wszystkie najważniejsze, indywidualne cechy każdej stworzonej postaci. Zaawansowana sceneria, dobra mechanika gry, dynamika i nieprzewidywalność akcji z pewnością nikomu nie pozwolą nudzić się przy tym tytule.

Grę Gotham City Impostors można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> MMO.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (12)