Gotham City Impostors na weekend

Gotham City Impostors na weekend12.10.2012 18:31
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Gotham City Impostors - wyśmienitą, multiplayerową rozgrywkę sieciową osadzoną w legendarnym Gotham City, mieście co prawda fikcyjnym, ale rozsławionym na cały świat za sprawą Człowieka - Nietoperza i całego szeregu przygód oraz historii, które z jego udziałem tam właśnie miały miejsce.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("GothamCityImpostors360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 127, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"GothamCityImpostors-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20121012152112.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/GothamCityImpostors-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/GothamCityImpostors-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/GothamCityImpostors-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/GothamCityImpostors-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Twórcy projektu nieprzypadkowo zrezygnowali z realistycznego podejścia do rzeczywistości i świata współczesnego. Stworzenie w grze środowiska komiksowego i pełnego animacji okazało się głównym kluczem do nadania jej specyficznego, komediowego i momentami wręcz cynicznego klimatu, który jak się obserwuje odpowiada coraz większej rzeszy miłośników gatunku.

Przed przystąpieniem do właściwej części rozgrywki każdy nowy gracz przechodzi obowiązkowy samouczek. Został on dopracowany i przygotowany z wszelką dbałością o szczegóły. Batman świetnie wczuwa się w rolę nauczyciela przekazując najważniejsze informacje o grze w sposób zwięzły i dokładny. Dzięki takim naukom każdy jest w stanie błyskawicznie przyswoić sobie większość tajników gry. Kolejnym krokiem jest kreacja własnej postaci. Musimy zadecydować czy wcielamy się w rolę prawego Batmana czy może Jokera - zwariowanego popaprańca. Jak by nie było, późniejsza nasza misja sprowadza się do tego samego. Przy pomocy wszystkich dostępnych środków, należy jak najszybciej, jak najsprawniej i przy okazji możliwie efektownie wykończyć grupę przeciwników.

W zależności od wybranego trybu rozgrywki zmienia się odpowiednio nasza taktyka jak i obraz gry. Twórcy tytułu świetnie wpletli w klasyczne tryby rozgrywki takie jak Team Deathmatch, Capture The Flag czy Conquest "prawdziwe" motywy z wszelkich epizodów, incydentów oraz zajść jakie w fikcyjnej przeszłości zaistniały pomiędzy dwoma odwiecznymi wrogami jakimi byli Batman i Joker.

Gotham City Impostors posiada dobrą grafikę oraz animacje, które nadając nieco groteskowego posmaku uwydatniają wszystkie najważniejsze, indywidualne cechy każdej stworzonej postaci. Zaawansowana sceneria, dobra mechanika gry, dynamika i nieprzewidywalność akcji z pewnością nikomu nie pozwolą nudzić się przy tym tytule.

Grę Gotham City Impostors można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> MMO.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Fallen City na weekend
Fallen City na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Flickers na weekend
Flickers na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (12)