AndroidPodróże i transportNawigacjaGPS Nawigacja i Mapy Sygic
GPS Nawigacja i Mapy Sygic ikona

GPS Nawigacja i Mapy Sygic

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sygic to nawigacja samochodowa pracująca na popularnych mapach TomTom. Jej największą zaletą jest praca offline, która pozwala korzystać z aplikacji bez dostępu do sieci. Do tego wybrane opcje dostępne są za darmo.

Przygodę z Sygnic rozpoczynamy od pobrania interesujących nas map. Do skorzystania z aplikacji nie jest wymagane posiadanie konta. Jeżeli się na nie zdecydujemy, niestety proces założenia nowego przeniesie nas do strony www (chyba że wybierzemy logowanie za pomocą Facebooka). Konto pozwala na synchronizację naszych ulubionych tras i innych informacji, wraz z licencją. Niestety ta ostatnia może być synchronizowana jedynie w ramach jednego systemu.

Sygic działa w pełni offline i oferuje podstawowe funkcje za darmo. Opcje premium możemy wykupić za pomocą jednorazowej opłaty (wysokość zależy od wybranego pakietu map i aktualnych promocji). Aby zapoznać się z możliwościami programu po zainstalowaniu otrzymujemy 7 dni na testy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy sprawdzić jak mapy i wskazówki sprawdzają się na naszych trasach i w naszej lokalizacji. Uczciwe rozwiązanie. Dodatkowo w sklepie znajdziemy także HD Traffic oraz Wyświetlacz przezierny, który pozwoli wyświetlić nawigację na szybę naszego pojazdu.

Interfejs aplikacji bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę Androida. Nie jest to częste przy nawigacjach, tym bardziej warto zwrócić na ten element uwagę. Sygic prezentuje się ładnie, do tego działa płynnie. Oferuje sporo możliwości edycji zarówno działania jak i wyglądu programu.

Poza wspomnianymi już opcjami nie zabrakło widoku 3D informacji o przekroczeniu prędkości i fotoradarach, funkcję Dynamic Lane Guidance ułatwiającą bezpieczną zmianę pasa i kilka innych udogodnień, które można sprawdzić korzystając z darmowej wersji. Sygic dla systemu Android sprawuje się bardzo dobrze. Jakość map jak i wyznaczanych tras to czynnik, który każdy powinien ocenić we własnym zakresie, korzystając z darmowego okresu próbnego.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.65 ocen
Twoja ocena
ProducentSygic a. s.
Liczba pobrań31 433
Data aktualizacji10 lut 2023
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaTestowa (shareware)
GPS Nawigacja i Mapy Sygic ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)