bDUsjQid

GPU Shark0.22.1.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

GPU Shark to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie diagnostyczne dostarczające wielu szczegółowych informacji na temat układów graficznych takich producentów jak NVIDIA oraz AMD/ATI.

bDUsjQif

Aplikacja stworzona została na bazie biblioteki programistycznej ZoomGPU i oferuje dwa tryby pracy - uproszczony i rozszerzony. W pierwszym z nich dostarczane są podstawowe informacje na temat karty graficznej, które obejmują m.in. model GPU, temperaturę, częstotliwości pracy oraz procentowy stopień użycia procesora graficznego.

Z kolei drugi, przeznaczony dla bardziej zaawansowanych odbiorców, informuje dodatkowo o wersji OpenGL, numerze ID urządzenia, wersji sterowników i firmware, rozmiarze wbudowanej pamięci i jej producencie, liczbie rdzeni, ilości jednostek cieniujących, wartość TDP i wielu, wielu innych atrybutach karty graficznej.

GPU Shark polecić można użytkownikom chcącym monitorować parametry pracy jednostki GPU w komputerze, jak również overclockerom "podkręcającym" urządzenie i chcącym badać zachowanie układu graficznego pod obciążeniem.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
GPU Shark 0.22.1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
ProducentJeGX
Liczba pobrań1 302
Data aktualizacji11 mar 2021
Rozmiar pliku0.53 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUsjQiK
bDUsjQjb