Gra Dark Souls w pecetowej wersji Prepare to Die Edition dostępna za darmo

Gra Dark Souls w pecetowej wersji Prepare to Die Edition dostępna za darmo

09.03.2016 11:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mamy dobre wieści dla fanów cieszącej się dużym uznaniem serii Dark Souls. Dostępną na Windowsa grę Dark Souls Prepare to Die Edition, która po premierze ze względu między innymi na odbiegający od dzisiejszych standardów wysoki poziom trudności zebrała świetne recenzje, można zdobyć za darmo.

Na wypadek, gdyby Dark Souls trzeba było komukolwiek przedstawiać: jest to gra cRPG, której twórcy duży nacisk położyli nie tylko na dynamikę rozgrywki, ale także świat i świetne walki z bossami. O jego otwartości, bogatości i panującym klimacie rozpisywali się swojego czasu recenzenci, którzy nie szczędzili grze najwyższych ocen. Prepare to Edition to wersja Dark Souls przeznaczona na pecety, jednak tylko z Windowsem. Ze szczegółami dotyczącymi wymagań sprzętowych można zapoznać się na Steamie, gdzie gra kosztuje niemal 20 euro.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Gra została właśnie udostępniona za darmo w sklepie Golden Joystick. W formularzu wystarczy wpisać swój adres mailowy, identyfikator na Steamie, aby w ciągu kilku dni otrzymać klucz bezpłatnie.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)