Gra „Stronghold Kingdoms” na Androida i iOS ukaże się latem 2016 roku #prasówka

Gra „Stronghold Kingdoms” na Androida i iOS ukaże się latem 2016 roku #prasówka

Gra „Stronghold Kingdoms” na Androida i iOS ukaże się latem 2016 roku #prasówka
Łukasz Maślanka
16.03.2016 13:30

Firefly Studios opublikowało zwiastun wersji mobilnej gry MMO, Stronghold Kingdoms. Podczas tegorocznych wakacji gracze korzystający z telefonów i tabletów będą mogli zmierzyć się z osobami grającymi na komputerach PC oraz Mac. Stronghold Kingdoms będzie pierwszą grą międzyplatformową studia Firefly oraz pierwszą grą z serii Twierdza, która ukaże się na urządzenia z systemem iOS oraz Android.

Stronghold Kingdoms - Trailer (iOS/Android)

Stronghold Kingdoms nawiązuje do pierwszej gry z serii Twierdza, wydanej w 2011 r. i wprowadza fanów do średniowiecznego świata MMO. Średniowieczni lordowie oraz damy mają do wyboru wiele map, na których rozpoczną swą podróż po koronę – mogą grać m.in. na mapie Europy lub całego świata. Gracze będą też mieli do wyboru kilka ścieżek rozwoju, mogąc wcielić w się w postaci:

  • spokojnego rolnika, który dba o swoje wioski
  • dyplomaty, który angażuje się w konflikty pomiędzy frakcjami
  • handlarza, który stara się ugrać, jak najwięcej dla siebie
  • wojownik, który chętnie niszczy kolejne zamki wroga

Wersja mobilna gry Stronghold Kingdoms została przerobiona specjalnie pod urządzenia dotykowe, jednak nie utraci ważnych funkcji znanych z wersji PC oraz Mac. Gracze będą mogli budować, bronić i oblegać zamki z taką samą łatwością, jak dotychczas. Wszystko będzie możliwe dzięki nowemu interfejsowi, który został przystosowany pod smartfony. Stronghold Kingdoms posiada obecnie ponad 4 mln zarejestrowanych graczy. Ta liczba może wzrosnąć, kiedy gra będzie dostępna na urządzenia z systemem iOS oraz Android.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)