WindowsBiuroInne programy biuroweGrafx Creative Studio
Grafx Creative Studio ikona

Grafx Creative Studio3.1.10

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Grafx Creative Studio to dość zaawansowana aplikacja graficzna, za pomocą której zaprojektujemy rozmaite okolicznościowe "dokumenty", takie jak broszury, pocztówki, zaproszenia na różne okoliczności, wizytówki i nie tylko.

Dzięki dużej możliwości konfiguracji (m.in. spory wybór formatów samego papieru, na którym będziemy drukowali efekt naszej pracy) oraz wbudowanych szablonom proces stworzenia wybranego typu dokumentu jest bardzo prosty i wygodny. Dostępne motywy są pogrupowane w kategorie, co ułatwia odnalezienie poszukiwanego schematu, a po jego wczytaniu możemy za pomocą zaledwie pojedynczego kliknięcia zmienić np. kolorystykę.

Grafx Creative Studio korzysta z dość nietypowego interfejsu użytkownika, który może wymagać kilku chwil na przyzwyczajenie się - poza tym jednak, obsługa programu nie nastręcza żadnych trudności. Dodawanie, przemieszczanie lub edycja poszczególnych elementów odbywa się za pomocą myszki: działa tutaj przeciąganie elementów lewym klawiszem myszki lub dwuklik tymże klawiszem celem wywołania okienka edycji.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań722
Data aktualizacji3 mar 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Grafx Creative Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)