Gramy w Space Run Galaxy, czyli tower defense w kosmosie

Strona głównaGramy w Space Run Galaxy, czyli tower defense w kosmosie
09.09.2016 17:14
Gramy w Space Run Galaxy, czyli tower defense w kosmosie

Oto kolejna gra z tych o mniejszym budżecie, której rozgrywka wciąga niczym bagno. Space Run Galaxy to kontynuacja gry wydanej w 2014, która powstała w jednoosobowym studiu Passtech. To połączenie gry z rodzaju tower defense ze strategią czasu rzeczywistego z olbrzymim światem do eksploatacji. Przed Wami gameplay z tej wciągającej produkcji.

bELxWbWt
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Po dwudziestu latach od wydarzeń z pierwszej części Sapce Run ponownie wcielamy się w pracownika firmy przewozowej, której głównym zadaniem jest realizacja zleceń na dostawy paczek do odległych miejsc czterech dostępnych systemach gwiezdnych. Przyjmujemy zlecenia na dostawy, opracowujemy kolejne ulepszenia statku i zdobywamy doświadczenie, które przekłada się na znacznie większe możliwości bojowe naszego wehikułu i jeszcze trudniejsze misje. W stosunku do pierwszej części gry dodano tryb sieciowy, choć nie jest on typowy, polega na przyjmowaniu zadań od innych graczy. Ten prosty zabieg powoduje to, że krótki i niezbyt rozbudowany wątek fabularny, nie jest już głównym celem gry, zadania zlecane przez innych graczy znacznie wydłużyły życie tego tytułu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Gra nie jest specjalnie rozbudowana pod względem graficznym i powinna ruszyć nawet na słabszym sprzęcie. Minimalne wymagania według producenta to procesor Intel Dual Core, 3 GB RAM, karta graficzna GeForce 9800 lub Radeon 3870. Nowa odsłona Space Run Galaxy jest dostępna na platformie Steam w cenie 12 EUR, ale tylko do 12 września, trwa bowiem wyprzedaż gier wydawcy, jest to zatem świetna okazja, aby nabyć produkt taniej i to sporo taniej, normalna cena to 20 EUR. Dla niezdecydowanych polecamy też pierwszą część Space Run, którą można kupić dosłownie za kilka złotych na wiodącym serwisie aukcyjnym.

bELxWbWv

To czym trudzimy się w grze, przywołuje przygody Fry'a, Turangi Leely oraz Bendera Bending Rodrigueza, nie możemy zatem zakończyć inaczej niż... [yt=https://youtu.be/9VTcPr5PY48]

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bELxWbXr