Gramy w Zombie Night Terror. Lemmingi + zombie, to musiało się udać!

Gramy w Zombie Night Terror. Lemmingi + zombie, to musiało się udać!20.07.2016 16:15
Gramy w Zombie Night Terror. Lemmingi + zombie, to musiało się udać!

Do tej pory głównie niszczyliśmy zombi. To wdzięczny temat na filmy i gry. Okazuje się jednak, że są na tym świecie ludzie, którzy woleli by zombie skutecznie walczyły z ludźmi. Ekipa z małego francuskiego studia noclip zadebiutowała właśnie takim tytułem, Zombie Night Terror. My mamy pokierować tak naszą bezrozumną masą umarlaków, aby zamienić postacie na ekranie w chodzące trupy. Zabawa jest przednia, a mechanika gry bardzo przypomina tą, z którą mieliśmy do czynienia w fenomenalnych Lemingach. Oto przed Wami pierwsze minuty z gry, gdzie przechodzimy początkowe etapy z tego wciągającego tytułu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Zadania jakie stawia przed nami gra są różne. Najczęściej musimy wydostać się z mapy, odpowiednio wielką ekipa zombiaków, innym razem będziemy na przykład odpowiedzialni za przeprowadzenie rzezi na stadionie, pustym stadionie, gdzie na przeciw naszej nadgniłej ekipy staną wysportowani i więksi o kilka rozmiarów sportowcy, a pomagać im będzie ciągnik. Oprócz tego w grze, na przeszkodzie staną przeciwko nam postacie z pistoletami i pałkami. My, wraz ze swoją bezrozumną hordą będziemy się starali, aby osiągnąć cel w jak najkrótszym czasie i jak najbardziej efektywnie. Wraz z rozwojem gry otrzymamy pewne ulepszenia, które pomogą nam w jeszcze sprawniejszej zamianie ludzi w zombi.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Gra właśnie debiutuje na platformie steam. Jeszcze przez kilka godzin będzie dostępna w promocyjnej cenie 11 euro, później, regularna cena wyniesie 13 euro. Nam gra spodobała się bardzo i zachęcamy do zagrania. Rzadko pojawiają się tak wciągające indyki, które zapewnią sporo godzin świetnej rozrywki.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)