bETYThBx
Greenshot ikona

Greenshot1.2.10.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Greenshot to lekki i zarazem bardzo wygodny w obsłudze program do wykonywania zrzutów ekranu.

bETYThBz

Aplikacja pozwala na błyskawiczne przechwytywanie zrzutów ekranowych i edytowanie ich w specjalnym, wbudowanym edytorze graficznym. W dodatku potrafi otwierać obrazki ze schowka systemowego i bezpośrednio z plików znajdujących się w komputerze. Obsługuje następujące formaty graficzne JPG, PNG, GIF lub BMP.

Korzystając z tego oprogramowania możemy wykonać zrzut ekranu z całego pulpitu lub jego dowolnego obszaru, a także z aktywnego uruchomionego okna. Greenshot umożliwia przesyłanie zrzutów ekranowych do różnych serwisów i usług internetowych, a także pozwala na wysyłanie obrazków drogą elektroniczną (współpracuje z Mozilla Thunderbird, Outlook itp.).

Po wykonaniu dowolnego zrzutu ekranowego pojawi się edytor graficzny, który może służyć jako narzędzie do retuszu, dodawania kształtów na ekranie lub adnotacji oraz wykonywania wielu innych czynności na przechwyconym screenie. Z jego pomocą możemy rysować nowe elementy graficzne takie jak linie, strzałki, prostokąty, a nawet dodawać tekst. Oprócz tego edytor pozwala na kadrowanie obrazów oraz dodawanie do nich różnych efektów.

Udostępnij
Greenshot 1.2.10.6wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.826 ocen
Twoja ocena:
ProducentThomas Braun
Liczba pobrań69 253
Data aktualizacji14 wrz 2017
Rozmiar pliku1.74 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Greenshot ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETYThBJ
Komentarze (32)
bETYThCv