Greenshot ikona

Greenshot1.2.10.6

WindowsGrafikaPrzechwytywanie obrazuGreenshot
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Greenshot to lekki i zarazem bardzo wygodny w obsłudze program do wykonywania zrzutów ekranu.

Aplikacja pozwala na błyskawiczne przechwytywanie zrzutów ekranowych i edytowanie ich w specjalnym, wbudowanym edytorze graficznym. W dodatku potrafi otwierać obrazki ze schowka systemowego i bezpośrednio z plików znajdujących się w komputerze. Obsługuje następujące formaty graficzne JPG, PNG, GIF lub BMP.

Korzystając z tego oprogramowania możemy wykonać zrzut ekranu z całego pulpitu lub jego dowolnego obszaru, a także z aktywnego uruchomionego okna. Greenshot umożliwia przesyłanie zrzutów ekranowych do różnych serwisów i usług internetowych, a także pozwala na wysyłanie obrazków drogą elektroniczną (współpracuje z Mozilla Thunderbird, Outlook itp.).

Po wykonaniu dowolnego zrzutu ekranowego pojawi się edytor graficzny, który może służyć jako narzędzie do retuszu, dodawania kształtów na ekranie lub adnotacji oraz wykonywania wielu innych czynności na przechwyconym screenie. Z jego pomocą możemy rysować nowe elementy graficzne takie jak linie, strzałki, prostokąty, a nawet dodawać tekst. Oprócz tego edytor pozwala na kadrowanie obrazów oraz dodawanie do nich różnych efektów.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.926 ocen
Twoja ocena
ProducentThomas Braun
Liczba pobrań74 121
Data aktualizacji14 wrz 2017
Rozmiar pliku1.74 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Greenshot ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)