Gridraw0.2 Beta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Gridraw to rozbudowane narzędzie do rysowania diagramów w systemie komórkowym przy wykorzystaniu zunifikowanego języka modelowania (UML).

Jeśli nie dysponujemy umiejętnościami programistycznymi, możemy pracować z Gridraw tak samo, jak z arkuszem kalkulacyjnym, edytując kolejne komórki widoczne z poziomu ekranu głównego opisywanego narzędzia i wprowadzając do nich odpowiednie treści. W razie pomyłki nie musimy się obawiać, że modyfikując określony fragment naszego diagramu zmienimy układ pozostałej części – ta pozostanie nienaruszona lub dostosowana do wprowadzonych zmian.

Gridraw jest łatwy w obsłudze dla programistów, którzy mogą pracować z opisywanym narzędziem tak, jak z edytorem tekstu. Mogą oni wykorzystywać podstawowe komendy VIM ułatwiające nie tylko dodawanie nowych treści, ale i poruszanie się po dokumencie. Nie trzeba zatem korzystać z myszy, choć oczywiście jest to możliwe i – zdaniem niektórych – wygodniejsze.

Wszystkie diagramy stworzone przy użyciu Gridraw można zapisać w formacie PNG, a następnie wydrukować.

Udostępnij
Gridraw 0.2 Beta wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentGridraw, Inc.
Liczba pobrań90
Data aktualizacji31 sty 2016
Rozmiar pliku7.22 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (0)