WindowsMultimediaProgramy dla DJówGroove Pro Edition
Groove Pro Edition ikona

Groove Pro Edition5.6.3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Groove to kompletne oprogramowanie przeznaczone do miksowania i tworzenia muzyki na komputerze. Program jest bardzo łatwy w obsłudze i w dodatku idealnie nadaje się dla Dj`ów pracujących w klubach nocnych, restauracjach lub w innych centrach rozrywkowych.

Przy użyciu tego programu możemy szybko i w prosty sposób mieszać oraz miksować, korzystając z zaawansowanych narzędzi – miksera i dwóch wbudowanych odtwarzaczy multimedialnych. Groove umożliwia nie tylko tworzenie i miksowanie muzyki, ale również może być wykorzystywany do zarządzania i organizowania plików multimedialnych (MP3, WMA czy OGG Vorbis), za pomocą dołączonej listy odtwarzania.

Groove emuluje dźwięk wydobywany z gramofonu i w pełni obsługuje wbudowany mikser do tworzenia i miksowania różnych rodzajów dźwięków. Wspiera kontrolery midi i zaawansowane funkcje podczas korzystania z bazy danych, a także posiada szereg przydatnych efektów wizualnych (Delay, Flanger itp.). Znajdziemy w nim różne tryby pracy – pojedynczy i ciągły, a także wbudowany equalizer usprawniający jakość wydobywanego brzmienia oraz analizator BPM do pomiaru szybkości odtwarzanego dźwięku.

Uwaga!

  • Program Groove dostępny jest w wersji demonstracyjnej i pozwala na 30 dni darmowego testowania.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentGemini
Liczba pobrań10 944
Data aktualizacji7 maj 2012
Rozmiar pliku18.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Groove Pro Edition ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)