Groove Pro Edition ikona

Groove Pro Edition5.6.3.0

WindowsMultimediaProgramy dla DJówGroove Pro Edition
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Groove to kompletne oprogramowanie przeznaczone do miksowania i tworzenia muzyki na komputerze. Program jest bardzo łatwy w obsłudze i w dodatku idealnie nadaje się dla Dj`ów pracujących w klubach nocnych, restauracjach lub w innych centrach rozrywkowych.

Przy użyciu tego programu możemy szybko i w prosty sposób mieszać oraz miksować, korzystając z zaawansowanych narzędzi – miksera i dwóch wbudowanych odtwarzaczy multimedialnych. Groove umożliwia nie tylko tworzenie i miksowanie muzyki, ale również może być wykorzystywany do zarządzania i organizowania plików multimedialnych (MP3, WMA czy OGG Vorbis), za pomocą dołączonej listy odtwarzania.

Groove emuluje dźwięk wydobywany z gramofonu i w pełni obsługuje wbudowany mikser do tworzenia i miksowania różnych rodzajów dźwięków. Wspiera kontrolery midi i zaawansowane funkcje podczas korzystania z bazy danych, a także posiada szereg przydatnych efektów wizualnych (Delay, Flanger itp.). Znajdziemy w nim różne tryby pracy – pojedynczy i ciągły, a także wbudowany equalizer usprawniający jakość wydobywanego brzmienia oraz analizator BPM do pomiaru szybkości odtwarzanego dźwięku.

Uwaga!

  • Program Groove dostępny jest w wersji demonstracyjnej i pozwala na 30 dni darmowego testowania.
Udostępnij
Groove Pro Edition 5.6.3.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentGemini
Liczba pobrań10 733
Data aktualizacji7 maj 2012
Rozmiar pliku18.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Groove Pro Edition ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)