Oczekiwanie na rozpoczęcie konferencji Sony warto umilić sobie oglądając zwiastuny gier zapowiedzianych podczas E3. Szczególnie interesująca wydała mi się Tyranny twórców Pillars of Eternity.

bEUtBePp

Tyranny - E3 2016 Trailer HD

Dziś możemy zobaczyć drugi już zwiastun gry, pokazujący nie tylko komiksowe sceny, ale też fragmenty rozgrywki z rzucie izometrycznym. Trudno przyjrzeć się postaciom, ale możemy być pewni magii i depresyjnych krajobrazów. Tak wygląda świat, w którym zwyciężyły siły zła. Myślę, że takiej właśnie produkcji możemy spodziewać się po Obsidian Entertainment, a fabuła nie zawiedzie. Gra ma zostać wydana jeszcze w tym roku, wyłącznie na PC.

O Killing Floor: Incursion mogę napisać, że też jest straszna. Ta gra bazuje na Killing Floor 2, ale wprowadza trochę nowej zawartości i powstała przy współpracy z zespołem Oculus, więc będzie można pograć w goglach. Niestety nie wiemy jeszcze kiedy. Gra wygląda nieźle, ale przezroczyste dłonie trzymające broń zupełnie mi nie pasują do klimatu. Killing Floor 2 dostanie DLC.

Killing Floor: Incursion Announcement Trailer

Dual Universe to kolejna niezwykle interesująca pozycja, tym razem dla fanów kosmicznych podbojów. W „piaskownicy” gracze mogą robić, co tylko zechcą, przemierzając złożony z milionów generowanych proceduralnie planet świat. Twórcy gry zadbali o realistyczną ekonomię, politykę i ogromny wpływ ideologii na relacje między graczami. Oczywiście w grze będzie można też tworzyć i budować, na przykład skryptując własną flotę statków międzyplanetarnych. To będzie prawdziwe Mega MMO.

Dual Universe E3 2016 Teaser

Słyszeliście już o The Turing Test? Gra zostanie wydana w sierpniu tego roku na Xboksa i Windowsa 10, a podczas E3 mogliśmy zobaczyć kilka nowych scen z gry i poznać twórców. The Turing Test to logiczna strzelanka, która powinna spodobać się miłośnikom takich pozycji jak Portal, ale pokazująca ciekawą historię i poszukiwanie odpowiedzi na pytania o życie i świadomość maszyn.

The Making of 'The Turing Test' - E3 2016

Jeśli jeszcze nie macie dość strzelanek, w co trudno uwierzyć, polecam zwiastun Arma 3 Apex. W tym DLC zaprezentowana została zupełnie nowa strefa działań militarnych, którą możecie już obejrzeć w wersji testowej, którą można pobrać ze Steama. Wydanie gry zaplanowano na 11 lipca.

Arma 3 Apex - E3 2016 Teaser Trailer

Teraz cofniemy się do średniowiecza, by przyjrzeć się nowemu zwiastunowi Mount & Blade II: Bannerlord – kontynuacji dobrze przyjętej, średniowiecznej gry typu „piaskownica”. Na filmie możemy zobaczyć różne etapy oblężenia, łącznie ze szturmem. W grze pojawi się mechanika zniszczeń, a więc także machiny oblężnicze z epoki. Mount & Blade II: Bannerlord zostanie także wyposażona w system modów, a fani dostaną dostęp do tych samych narzędzi, z których korzystają deweloperzy.

Mount & Blade II: Bannerlord E3 2016 Siege Gameplay Trailer

Jeszcze nie znamy daty premiery tej części gry.

bEUtBePr

Na koniec RTS, który obiecuje, że każda rozgrywka będzie stanowić „najbardziej intensywne 15 minut z Twojego życia”. Założenie jest ambitne, ale zasobów nie brakuje. Oto Dropzone.

DROPZONE: Announcement Trailer [EN]

Niestety i tym razem kolejna prezentacja gry nie oznacza, że poznamy datę premiery.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (3)
bEUtBeQn