Gry z serii Rainbow Six oraz Splinter Cell w nowym zestawie od Humble Bundle

Gry z serii Rainbow Six oraz Splinter Cell w nowym zestawie od Humble Bundle

Gry z serii Rainbow Six oraz Splinter Cell w nowym zestawie od Humble Bundle
Paweł Piskurewicz
02.09.2015 11:00, aktualizacja: 02.09.2015 11:27

Najnowszy zestaw Humble Bundle to gratka dla fanów operacji specjalnych, tajnych misji i powieści Toma Clancy'ego. W jego skład wchodzą prawie wszystkie tytuły z takich znanych serii jak Rainbow Six oraz Splinter Cell.

Decydując się na cenę minimalną nasza kolekcja gier powiększy się o: Tom Clancy's Rainbow Six, Tom Clancy's Rainbow Six 3 Gold, Tom Clancy's Rainbow Six Vegas, Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory, Tom Clancy's Ghost Recon oraz Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Multiplayer Beta. Płacąc powyżej średniej (obecnie to 8,09 dolara) do zestawu dołączą Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2, Tom Clancy's Splinter Cell Conviction Deluxe Edition i Tom Clancy's Splinter Cell. W kolejnych dniach zestaw powiększy się o nowe tytuły, a my płacąc raz za dostęp do pakietu rozszerzonego otrzymamy je za darmo.

Obraz

Kolejny próg to 10 dolarów. Wraz z nim do kolekcji dołączą Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier oraz Splinter Cell Blacklist. Jest także pakiet specjalny, który zawiera wszystkie wymienione już gry, a także nadchodzącą Tom Clancy's Rainbow Six Siege, koszulkę z Rainbow Six Siege i zniżkę 66% na trzy dowolne tytuły Ubisoft w sklepie Humble Store.

Niestety gry są dostępne jedynie w wersji Uplay. Tym razem wpłaconą kwotę dzielimy pomiędzy Humble Bundle, Ubisoftem i dwiema organizacjami charytatywnymi: Extra Life oraz Operation Supply Drop. Pełen spis gier wraz z ich opisem znajdziecie na stronie Humble Bundle. Warto też wspomnieć o trwającej jeszcze tylko jeden dzień promocji na ciekawe gry niezależne.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)