bDXYuClh

GS-Base16.1.5

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

GS-Base to rozbudowany, ale łatwy w obsłudze program bazodanowy polskiegoautorstwa. Umożliwia tworzenie baz, z nieograniczaną ilościąrekordów, w których każdy z nich zawiera do 2047 pól (tekstowych,numerycznych, z obiektami OLE itp.).

bDXYuClj

Aplikacja posiada możliwość tworzenia bardzo dużych (do 12 mln rzędów) i jednocześnie szybkich tabel przestawnych oraz kreowania pól obliczeniowych, udostępniających ok. 300 formuł, w tym także złożone wyszukiwanie między tabelami. Ponadto potrafi w pełni wykorzystać wszystkie dostępne rdzenie procesora do obliczeń i wyszukiwań, wysyłać e-maile ze spersonalizowanymi załącznikami i treścią, a także drukować tabele, formularze, listy i dowolne etykiety.

GS-Base oferuje funkcje zapisu danych do szablonów HTML i do plików PDF, obsługuje rożne warianty plików DBF oraz daje możliwość synchronizacji baz danych używanych przez różnych użytkowników.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
GS-Base 16.1.5wersja stabilna (32-bit)
GS-Base 16.1.5wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.74 oceny
ProducentCitadel5
Liczba pobrań33 332
Data aktualizacji9 lip 2020
Rozmiar pliku2.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXYuClO
bDXYuCmf