GTA V: Youtuber obiecuje jeździć po mapie tak długo, aż Rockstar wypuści "szóstkę"

GTA V: Youtuber obiecuje jeździć po mapie tak długo, aż Rockstar wypuści "szóstkę"

(fot. Materiały prasowe)
(fot. Materiały prasowe)
Piotr Urbaniak
21.10.2019 11:48, aktualizacja: 30.10.2019 19:48

Grand Theft Auto wielu ma fanów, a sposoby manifestacji oddania marce są różne. Czasem zwariowane. Ten fan serii twierdzi, że będzie jeździć samochodem po mapie miasta tak długo, aż deweloper gry wypuści kolejną część.

Zasadniczo rzecz ujmując, brzmi to niczym kolejna z tych deklaracji, które rzuca się tylko po to, aby narobić wokół siebie nieco szumu. Niemniej youtuber 10HoursMovies podszedł do wyzwania zaskakująco poważnie i bawi się tak już od ponad dwóch tygodni. Bez chwili przerwy. Jak twierdzi, chce pobić rekord świata w długości rozgrywki w daną grę.

Nie jest jasne, czy twórca przygotował jakiś rodzaj makra czy może skrzyknął znajomych i wymieniają się na fotelu. Faktem jest natomiast, że jeśli chce dotrzymać słowa, czeka go – lub jego zespół – nie lada wyzwanie. Bo Rockstar Games póki co w ogóle nie zapowiedziało GTA VI.

A swoją drogą ciekawe, czy śmiałek zdaje sobie sprawę z nieuchronnego rachunku za prąd. Zakładając, że jego sprzęt wymaga około 300 W mocy, w ciągu roku zużyje jakieś 2,6 tys. kWh energii. Cóż, szczerze kibicuję, aby zwróciło się z nawiązką w datkach od widzów ;)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (69)