AndroidWiadomościInne programy informacyjneGuardian VR
Guardian VR ikona

Guardian VR1.0.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Guardian VR to aplikacja przygotowana przez popularny serwis informacyjny The Guardian. Program pozwala oglądać przygotowane przez redakcję materiały wideo 360 z elementami rzeczywistości poszerzonej.

Aplikacja działa w prosty sposób. Znajdziemy w niej materiał wideo 360 stopni, związany z konkretnym tematem omawianym przez The Guardian. Pierwszy film dotyczy problemu trwałej izolacji tysięcy osób w USA. Program pozwala odbyć wirtualną podróż do celi, w której przebywają osoby izolowane. Kolejne materiały wideo 360 mają sukcesywnie trafiać do aplikacji.

Wideo emitowane w aplikacji "porusza się" wraz z ruchami urządzenia. Także treść emitowanych wypowiedzi zmienia się w zależności od tego, jak ułożymy urządzenie. Gdy skupimy się na np. na części widocznej z lewej strony, wówczas usłyszymy komentarz związany z widocznym tam obiektem.

Treści wideo 360 w aplikacji są dostępne zarówno przy użyciu aparatu cardboard, jak też bez niego. Producent aplikacji zaleca też, aby podczas odtwarzania filmów korzystać ze słuchawek, co zapewni optymalną jakość dźwięku i zastosowanych efektów audio. W aplikacji jest dostępny jeden materiał, kolejne mają być dodawane sukcesywnie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań59
Data aktualizacji23 sie 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Guardian VR ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)