iOSWiadomościInne programy informacyjneGuardian VR
Guardian VR ikona

Guardian VR

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Guardian VR to aplikacja z filmami 360 stopni zawierającymi elementy rzeczywistości poszerzonej, przygotowanymi przez redakcję serwisu The Guardian.

Materiały filmowe dostępne w programie Guardian VR dotyczą jednego tematu, omówionego przez dziennikarzy serwisu. Pierwszy film dotyczy sprawy osób trwale izolowanych w USA. Dzięki aplikacji można odbyć wirtualną podróż do przykładowej celi i zakładu zamkniętego, w których na ogół przebywają. Obraz widoczny na ekranie programu zmienia się dynamicznie, gdy poruszamy urządzeniem, a dodatkowo słyszymy komentarz twórców filmu oraz ich rozmówców. Dodatkowo, treść wypowiedzi zmienia się w zależności od tego, na którym punkcie widocznym na ekranie głównym wyśrodkujemy ekran urządzenia.

Aplikacja współpracuje z okularami typu cardboard, ale filmy można odtwarzać również bez sprzętu tego typu. Ponadto, producent aplikacji zaleca używanie słuchawek, by zachować optymalną jakość dźwięku.

Guardian VR jest zoptymalizowany do pracy na iPhone'ach 5 i wyższych. Smartfony iPhone 5 i 5s współpracują z Cardboard v1, a iPhone 6 i nowsze współpracują z Cardboard v2.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań53
Data aktualizacji6 paź 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Guardian VR ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)