bEpEHbQR
Guitar Pro ikona

Guitar Pro7.5.5.1844

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Guitar Pro to łatwe w obsłudze oprogramowanie przeznaczone dla mniej zaawansowanych i początkujących gitarzystów. Za pomocą niego nauczymy się wielu różnych utworów przy użyciu specjalnego edytora tabulatur.

bEpEHbQT

Program oferuje wszystkie możliwości, jakie potrzebuje każdy początkujący gitarzysta. Mimo prostego i przyjaznego interfejsu użytkownika, umożliwia też modyfikowanie, zapisywanie i odtwarzanie własnych nagrań, a także doskonale nadaje się do nauki i poprawy techniki gry na gitarze. Aplikacja oferuje też dostęp do biblioteki mySongBook, w której znajdziemy partytury muzyczne napisane przez profesjonalnych artystów i muzyków.

Oprócz tego Guitar Pro posiada wbudowany moduł Fretlight, przeznaczony głównie dla początkujących gitarzystów, którzy zamierzają się szybko nauczyć swoich ulubionych utworów muzycznych. Jednym z najważniejszych elementów programu jest edycja i możliwość kreowania własnych tabulatur gitarowych. W tym celu nanosimy odpowiednie nuty na wyświetlony tabulator lub zarządzamy specjalnymi miejscami na gryfie gitary.

Guitar Pro umożliwia również importowanie i eksportowanie utworzonych nagrań do formatu MIDI, a także do innych obsługiwanych przez urządzenia przenośne typu iPhone czy iPad. Wyposażono go też w narzędzia do edytowania akordów, strojenia gitary oraz do przeprowadzenia analizy skali. Program korzysta z nowoczesnej technologii RSE (Silnik Realistycznego Dźwięku), która poprawia jakość brzmienia wydobywanego z instrumentów.

Uwaga!

  • Program Guitar Pro dostępny jest w wersji próbnej w której wniesiono kilka ograniczeń. Zablokowano możliwość zapisywania plików, importowania i eksportowania do formatu ASCI, MIDI i MusicXML, a także korzystanie z niektórych instrumentów.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Guitar Pro 7.5.5.1844wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.85 ocen
ProducentArobas Music
Liczba pobrań38 985
Data aktualizacji25 wrz 2020
Rozmiar pliku965.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Guitar Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEpEHbRP