bEKbsSGd
GWX Control Panel ikona

GWX Control Panel1.7.4.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

GWX Control Panel to darmowy program, dzięki któremu możemy skonfigurować i wyłączyć ikonę systemową "Uzyskaj system Windows 10" pojawiającą się na pasku zadań na komputerach z systemem Windows 7 lub Windows 8. Warto dodać, że aplikacja wcześniej była dostępna pod nazwą GWX Stopper.

bEKbsSGf

Nie należy się jednak obawiać, że po skorzystaniu z kluczowej funkcji GWX Control Panel, czyli zlikwidowaniu informacji o możliwości pobrania systemu Windows 10, nie będziemy w stanie zainstalować nowej wersji "okienek", gdy się na to zdecydujemy. Program umożliwia przywrócenie ikony "Uzyskaj system Windows 10", więc bez problemu przeprowadzimy aktualizację Windows 7 lub Windows 8 do "dziesiątki".

GWX Control Panel, w odróżnieniu od wielu innych narzędzi tego typu, które przykładowo usuwają ikonę "Uzyskaj system Windows 10" jedynie tymczasowo (pojawia się ona znów po zrestartowaniu komputera), usuwa ją na stałe w bezpieczny sposób. Niektóre aplikacje ingerują bowiem w działanie usługi Windows Update i mogą pozbawić użytkownika możliwości instalowania aktualizacji do Windows 7 lub Windows 8.

Wielu użytkowników powinno docenić również fakt, że GWX Control Panel jest dostępny w formie samodzielnego pliku wykonywalnego i nie wymaga instalacji.

Udostępnij
GWX Control Panel 1.7.4.1wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.78 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań12 244
Data aktualizacji3 kwi 2016
Rozmiar pliku4.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
GWX Control Panel ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKbsSHb