HAIZ – rodzinna bankowość i komunikacja w jednej aplikacji Alior Banku

Strona głównaHAIZ – rodzinna bankowość i komunikacja w jednej aplikacji Alior Banku
21.11.2016 13:10
HAIZ – rodzinna bankowość i komunikacja w jednej aplikacji Alior Banku

Alior Bank chce przekonać do swojej oferty całe rodziny, a jakonarzędzie perswazji ma posłużyć nowa aplikacja mobilna. Pod dośćosobliwą nazwą HAIZ kryje się skrzyżowanie komunikatora inarzędzia finansowego, które do tego wszystkiego, czego możnaspodziewać się po aplikacji bankowej, dodaje mechanizmyrodzicielskiego nadzoru. Wszystko to w imię nauki zarządzaniapieniędzmi i oszczędności.

bEKHqeHp

Główną funkcją HAIZ jest wymiana środków finansowych międzyużytkownikami przy jednoczesnym utrzymywaniu kontaktu. Posiadaczkonta w usłudze ma stały dostęp do swoich pieniędzy, przelewów,płatności kartą, wypłat z bankomatów i doładowywaniaprepaidowych numerów telefonów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Rodzice mają poprzez HAIZ pełen wgląd w wydatki swoich dzieci,mogą ustawić na nie limity, zarówno dzienne jak i jednorazowe,ustalić stałe zlecenia kieszonkowego, czy tworzyć wspólne cele,na które rodzina będzie wspólnie zbierać.

bEKHqeHr

To jednak nie wszystko, dzięki pewnym funkcjom aplikacja ma wyjśćpoza standardy tego typu narzędzi. Pomyślano ją jako narzędzieuwspólniania płatności. W przyszłych wersjach pojawić się mafunkcja czatu grupowego, przydatna np. dla grupy znajomych, którzywspólnie wybrali się np. do restauracji, a dostali jeden rachunek.Poprzez taki czat będzie można przesłać należną kwotę nawspólną płatność – obiecuje Alior Bank.

Założenie konta HAIZ i jego prowadzenie są bezpłatne. Nie sąteż pobierane opłaty za pięć pierwszych przelewów zewnętrznychoraz wykonanych za pośrednictwem bankowości internetowej oraz pięćwypłat z bankomatów Euronet i Planet Cash. Do konta można zamówićkartę płatniczą z obsługą płatności bezdotykowych – darmowądla wszystkich, którzy wykonają miesięcznie co najmniej pięćtransakcji. W przyszłości pojawić się ma funkcja płatnościmobilnych, z wykorzystaniem smartfonów obsługujących technologięHCE.

HAIZ jest dostępny w wersjach na Androida oraz iOS-a. Oczywiściewcześniej należy odwiedzić oddział AliorBanku i podpisać umowęna powiązane z nią konto. Za zgodą rodzica taki rachunek mogązałożyć dzieci, które skończyły 13 lat, w wypadku dziecimłodszych właścicielem konta jest rodzic, który udostępnia jegofunkcje poprzez aplikację.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEKHqeIn