HAIZ – rodzinna bankowość i komunikacja w jednej aplikacji Alior Banku

HAIZ – rodzinna bankowość i komunikacja w jednej aplikacji Alior Banku

HAIZ – rodzinna bankowość i komunikacja w jednej aplikacji Alior Banku
21.11.2016 13:10, aktualizacja: 21.11.2016 13:29

Alior Bank chce przekonać do swojej oferty całe rodziny, a jakonarzędzie perswazji ma posłużyć nowa aplikacja mobilna. Pod dośćosobliwą nazwą HAIZ kryje się skrzyżowanie komunikatora inarzędzia finansowego, które do tego wszystkiego, czego możnaspodziewać się po aplikacji bankowej, dodaje mechanizmyrodzicielskiego nadzoru. Wszystko to w imię nauki zarządzaniapieniędzmi i oszczędności.

Główną funkcją HAIZ jest wymiana środków finansowych międzyużytkownikami przy jednoczesnym utrzymywaniu kontaktu. Posiadaczkonta w usłudze ma stały dostęp do swoich pieniędzy, przelewów,płatności kartą, wypłat z bankomatów i doładowywaniaprepaidowych numerów telefonów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Rodzice mają poprzez HAIZ pełen wgląd w wydatki swoich dzieci,mogą ustawić na nie limity, zarówno dzienne jak i jednorazowe,ustalić stałe zlecenia kieszonkowego, czy tworzyć wspólne cele,na które rodzina będzie wspólnie zbierać.

To jednak nie wszystko, dzięki pewnym funkcjom aplikacja ma wyjśćpoza standardy tego typu narzędzi. Pomyślano ją jako narzędzieuwspólniania płatności. W przyszłych wersjach pojawić się mafunkcja czatu grupowego, przydatna np. dla grupy znajomych, którzywspólnie wybrali się np. do restauracji, a dostali jeden rachunek.Poprzez taki czat będzie można przesłać należną kwotę nawspólną płatność – obiecuje Alior Bank.

Założenie konta HAIZ i jego prowadzenie są bezpłatne. Nie sąteż pobierane opłaty za pięć pierwszych przelewów zewnętrznychoraz wykonanych za pośrednictwem bankowości internetowej oraz pięćwypłat z bankomatów Euronet i Planet Cash. Do konta można zamówićkartę płatniczą z obsługą płatności bezdotykowych – darmowądla wszystkich, którzy wykonają miesięcznie co najmniej pięćtransakcji. W przyszłości pojawić się ma funkcja płatnościmobilnych, z wykorzystaniem smartfonów obsługujących technologięHCE.

HAIZ jest dostępny w wersjach na Androida oraz iOS-a. Oczywiściewcześniej należy odwiedzić oddział AliorBanku i podpisać umowęna powiązane z nią konto. Za zgodą rodzica taki rachunek mogązałożyć dzieci, które skończyły 13 lat, w wypadku dziecimłodszych właścicielem konta jest rodzic, który udostępnia jegofunkcje poprzez aplikację.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)