Halloween tuż tuż. Z tymi aplikacjami zabawa będzie jeszcze lepsza

Halloween tuż tuż. Z tymi aplikacjami zabawa będzie jeszcze lepsza

Halloween tuż tuż. Z tymi aplikacjami zabawa będzie jeszcze lepsza
Halloween tuż tuż. Z tymi aplikacjami zabawa będzie jeszcze lepsza
30.10.2019 09:06

Halloween nadchodzi, a wraz z nim bale przebierańców, wszechobecne dynie i wiele innych, strasznych motywów. Jeśli chcesz wyglądać jak laleczka Billy albo brzmieć jak Śmierć, mamy dla ciebie odpowiednią aplikację.

Photo Lab + filtry na Halloween

Przebieranie się to główny element Halloween, prawdopodobnie zapoczątkowany przez Celtów na długo przed chrystianizacją. Zgodnie z tą tradycją polecam zabawę aplikacją Photo Lab, w której możesz skorzystać z bardzo dobrych, strasznych filtrów. Aplikacja bardzo dobrze dopasowuje maski i efekty do twarzy na selfie. Na przykład tak:

  • Ostrzę topór przed wielką bitwą
  • Nie znasz mnie, ale ja znam ciebie. Chcesz zagrać w grę?
[1/2] Ostrzę topór przed wielką bitwą

Efekty w aplikacji są podzielone tematycznie, została też wydzielona sekcja na stylizacje na Halloween ze zdjęciami udostępnionymi przez innych użytkowników. Wystarczy, że wybierzesz zdjęcie i możesz zastosować ten sam efekt na swoim selfie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja wymaga połączenia z internetem – zdjęcia są przetwarzane w chmurze.

Ściągnij Photo Lab

Spooky Halloween Sounds

Spooky Halloween Sounds to bardzo prosta aplikacja typu soundpad – wystarczy dotknąć odpowiedni przycisk, by odtworzony został wskazany dźwięk. W bibliotece znajduje się kilkadziesiąt melodii i efektów, od fragmentów ścieżek dźwiękowych z klasycznych horrorów przez burzę i wiatr po krótkie dźwięki, kojarzące się ze strasznymi sytuacjami. Znajdziesz tu wycie wilka, brzęczenie łańcuchów, straszne śmiechy, krzyki przerażonych ludzi, skrzypiące drzwi, pukanie, piski nietoperzy i tym podobne. Poniższy film prezentuje część z nich:

Spooky Halloween Sounds Promo Video

Dźwięki mają różną długość i możesz je odtwarzać jednocześnie. Długi szum wiatru możesz wykorzystać jako tło dla innych, krótszych efektów.

Ściągnij [url=https://www.dobreprogramy.pl/Spooky-Halloween-Sounds,Program,Android,104496.html]Spooky Halloween Sounds[/h2]

Voice Changer

Chcesz przemówić strasznym głosem? Chcesz brzmieć jak Batman albo cały chór? Taki efekt znajdziesz w aplikacji Voice Changer. Możesz w niej nagrać swoją wypowiedź, a następnie nałożyć na nią efekt.

Voice Changer With Effects

W kolekcji efektów znajdziesz Batmana, poltergeista, Śmierć, androida, zombie, obcego, złą postać czy chór wiewiórek (dla miłośników Alvina). Do nagrań możesz też dodać pogłos, efekt katedry czy jaskini. Możesz też zmienić tonację, wskazując docelową gamę na wirtualnym pianinie.

Ściągnij Voice Changer

Gra na koniec, a w zasadzie dwie

Wybór gry zamykającej Halloweenowy przegląd aplikacji był bardzo trudny, dlatego proponuję dwie pozycje. Shoot the Zombierds to relaksująca gra, w którą możesz grać jednym palcem – twoim zadaniem jest sterowanie dynią, która strzela z łuku do truptaków, jednocześnie chroniąc małe dyniusie przed porwaniem. Mechanika gry może i jest oklepana, ale gra nadrabia grafiką i humorem. Warto tu wspomnieć, że powstała w tym samym polskim studiu, co fenomenalny Sky Force.

Shoot The Zombirds by iDreams -World Premiere Trailer

Druga pozycja robi furorę w świecie planszówkowym. Ancient Terror to gra planszowa w postaci cyfrowej, mocno inspirowana „Horrorem w Arkham”, „Posiadłością Szaleństwa” i podobnymi pozycjami, osadzonymi w świecie lovecraftowskich koszmarów. Możesz zagrać sam przeciwko grze lub przekazywać smartfon znajomym, jeśli wybierzecie różne postacie badaczy. Fabuła jest klasyczna – podróżujecie po świecie, zbroicie się i zbieracie wskazówki i rozwiązujecie zagadki. Czas ucieka, coraz mniej zostało do przebudzenia przedwiecznego i końca świata.

Ancient Terror - trailer

Ancient Terror jest cyfrową adaptacją gry planszowej Eldritch Horror. Choć są w niej pionki, żetony i karty, powstała z myślą o smartfonach. Podobnie jak planszowy Eldritch Horror, Posiadłość szaleństwa czy Horror w Arkham, Ancient Terror stanowi spore wyzwanie strategiczne. Rozegrałam już kilka gier sama i z pomocą znajomych i za każdym razem kończyło się tak samo – budził się Azathoth, a ludzkość była zgubiona.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (64)