HaloZero na weekend

HaloZero na weekend

Redakcja
17.09.2010 18:10

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy HaloZero - strzelaninę 2D z dodatkowym trybem multiplayer, w której głównym celem jest przetrwać eliminując jak największą liczbę przeciwników, a następnie dotrzeć do końca każdego układu.

Na początku poziomu towarzyszy nam sojusznik, który pomaga odpierać zmasowane ataki wrogich oddziałów. Jeśli nasz koalicjant straci życie wówczas zdani zostajemy tylko na siebie, dlatego przed rozpoczęciem rozgrywki warto odpowiednio zdefiniować klawisze, by takie czynności jak chociażby zmiana broni nie psuły zabawy i były wykonywane zawsze na czas. Gra posiada przyzwoitą oprawę audiowizualną, ale odpowiadającą zdecydowanie latom dziewięćdziesiątym, aniżeli współczesnym. Mimo to pozycja warta jest polecenia choćby dla przypomnienia klimatu gier sprzed kilkunastu lat.

Grę HaloZero można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Dalej dzielimy się wrażeniami z pokazów nadchodzących produkcji - sprawdziliśmy między innymi The Lord of the Rings: War in the North, Fable III, Darkspore, czy wreszcie najnowsze Need for Speed, czyli Hot Pursuit. Warto ponadto zapoznać się z recenzją tak wyczekiwanego przez fanów Halo: Reach, jak i zapowiedzią komputerowej strategii Shogun II: Total War.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (20)