bETrnwiJ

Hamster Free Burning Studio1.0.9.9 Beta

Strona głównaWindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDHamster Free Burning Studio
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hamster Free Burning Studio to darmowa aplikacja przeznaczona do bardzo prostego i wygodnego nagrywania płyt CD, DVD oraz Blu-ray.

bETrnwiL

Program oferuje wszystkie niezbędne opcje wykorzystywane do pracy z dyskami optycznymi. Wśród nich nagrywanie danych, wykonywanie kopii zapasowych danych, tworzenie dysków muzycznych oraz klonowanie płyt DVD, CD lub Blu-ray. Dodatkowo dzięki wbudowanemu systemowi skórek Hamster Free Burning Studio pozwala na wybór najbardziej odpowiedniej kolorystyki dla siebie.

Ponadto Hamster Free Burning Studio automatycznie wykrywa rodzaj dysku i jego pojemność oraz określa maksymalną dozwoloną szybkość zapisu. Na podstawie tych informacji wyświetla procent zapełnienia dysku oraz umożliwia wyczyszczenie dysku w celu zapisu jego całej powierzchni.

Obsługa programu jest bardzo prosta i ogranicza się do przeciągnięcia danych (pliki, foldery), które mają zostać nagrane na napęd przenośny. Kolejną zaletą Hamster Free Burning Studio jest stosunkowo niskie zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Aplikacji wykorzystuje średnio 30 MB pamięci RAM.

Udostępnij
Hamster Free Burning Studio 1.0.9.9 Betawersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.47 ocen
Twoja ocena:
ProducentHamster Soft
Liczba pobrań10 677
Data aktualizacji29 gru 2010
Rozmiar pliku0.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETrnwiV
Komentarze (14)
bETrnwjH