WindowsMultimediaNagrywanie płyt CD/DVD/BDHanso Burner

Hanso Burner4.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Hanso Burner to darmowe narzędzie do nagrywania płyt CD i DVD, a także przygotowywania kopii zapasowej wybranych plików.

Jak informuje producent, Hanso Burner został wyposażony w nowoczesną technologię do „wypalania” nośników, a przy tym może pochwalić się bardzo czytelnym interfejsem użytkownika, dzięki czemu z opanowaniem aplikacji poradzą sobie także mniej doświadczeni odbiorcy. Co istotne, opisywane narzędzie integruje się z Eksploratorem Windows.

Hanso Burner umożliwia nagrywanie wybranych plików na CD lub DVD (również dwustronnych), pozwala tworzyć dyski wielokrotnego zapisu oraz dyski wielosesyjne, jest w stanie wykonać kopię płyty (także „w locie” lub przy użyciu dysku tymczasowego), nagrywa obrazy ISO, BIN/CUE na wskazanych nośnikach, a także oferuje możliwość otwierania i edytowania uprzednio zapisanych projektów czy też usuwania zawartości nośników pozwalających na wielokrotny zapis danych.

Wzorem innych popularnych aplikacji tego rodzaju, Hanso Burner pozwala na odczytywanie i zapisywanie utworów z płyt CD Audio do formatów WMA, WAV oraz MP3; możliwe jest także utworzenie obrazu ISO zawierającego piosenki znajdujące się na danym nośniku.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentHansoTools
Liczba pobrań439
Data aktualizacji16 paź 2018
Rozmiar pliku4.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)