WindowsMultimediaObróbka i konwersja audioHanso Converter
Hanso Converter ikona

Hanso Converter3.6.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hanso Converter to narzędzie, które nie tylko pozwala na konwertowanie plików dźwiękowych, ale umożliwia zgrywanie muzyki z płyt CD.

Hanso Converter konwertuje pliki do najpopularniejszych formatów, takich jak: MP3, MP4/M4A, Ogg Vorbis, AAC, Bonk oraz FLAC. Co ciekawe, program może posłużyć również jako nieskomplikowany odtwarzacz multimedialny. Po wykonaniu rozmaitych operacji w tym programie nie musimy włączać innego narzędzia, by zapoznać się ze zmodyfikowaną wersją pliku.

Niemal cały interfejs programu jest jak najbardziej czytelny, ale należy uważać, by nie pomylić ikonek "play", "stop" i "pause". Umieszczone wyżej odpowiadają bowiem za rozpoczęcie, zatrzymanie i pauzowanie działań, natomiast te, które znajdują się odrobinę niżej są przypisane do wbudowanego odtwarzacza multimedialnego.

Hanso Converter zawiera opcję edytowania metadanych i pobierania informacji o pojedynczych utworach i całych albumach z baz danych CDDB / freedb. Możliwe jest także instalowanie pluginów wzbogacających funkcje programu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentHansoTools
Liczba pobrań246
Data aktualizacji16 paź 2018
Rozmiar pliku5.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Hanso Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)