iOSGryZręcznościoweHappy Wheels
Happy Wheels ikona

Happy Wheels1.2.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Happy Wheels to dostępna niegdyś jedynie z poziomu przeglądarki internetowej bardzo prosta i wciągająca gra zręcznościowa, której głównym celem jest jak najszybsze przejechanie pomiędzy dwoma punktami. Na uwagę zasługują z pewnością dostępne pojazdy - rower, segway czy wózek inwalidzki.

Happy Wheels pomimo, że na pierwszy rzut oka nie zachwyca piękną i dopracowaną oprawą graficzną to potrafi zapewnić wielogodzinną zabawę niemal identycznie jak pierwowzór dostępny przed laty na PC z poziomu przeglądarki internetowej. Do olbrzymiego sukcesu przyczyniają się prosta mechanika, abstrakcyjny humor i brutalność.

Jak już zostało wspomniane, zadaniem gracza jest pokonanie toru z punktu startu do mety. Po drodze na naszego bohatera czeka wiele przeszkód, które wydawać się mogą banalne na pierwszych poziomach. Te, dostępne w późniejszym czasie mogą przysporzyć nie lada wyzwanie. Podobnie jest ze sterowaniem. Pomimo, że dostępnych jest jedynie 5 przycisków, to ich sprawne operowanie nie należy do najprostszych.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentJames Bonacci
Liczba pobrań95
Data aktualizacji31 maj 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Happy Wheels ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)