bDUbUNvp
Happy Wheels ikona

Happy Wheels1.0.9

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Happy Wheels to dostępna niegdyś jedynie z poziomu przeglądarki internetowej bardzo prosta i wciągająca gra zręcznościowa, której głównym celem jest jak najszybsze przejechanie pomiędzy dwoma punktami. Na uwagę zasługują z pewnością dostępne pojazdy - rower, segway czy wózek inwalidzki.

bDUbUNvr

Happy Wheels pomimo, że na pierwszy rzut oka nie zachwyca piękną i dopracowaną oprawą graficzną to potrafi zapewnić wielogodzinną zabawę niemal identycznie jak pierwowzór dostępny przed laty na PC z poziomu przeglądarki internetowej. Do olbrzymiego sukcesu przyczyniają się prosta mechanika, abstrakcyjny humor i brutalność.

Jak już zostało wspomniane, zadaniem gracza jest pokonanie toru z punktu startu do mety. Po drodze na naszego bohatera czeka wiele przeszkód, które wydawać się mogą banalne na pierwszych poziomach. Te, dostępne w późniejszym czasie mogą przysporzyć nie lada wyzwanie. Podobnie jest ze sterowaniem. Pomimo, że dostępnych jest jedynie 5 przycisków, to ich sprawne operowanie nie należy do najprostszych.

Warto wspomnieć, że wydanie dla Androida pozbawione zostało istotnego elementu - edytora plansz, umożliwiającego użytkownikowi tworzenie dowolnych, wymyślonych przez siebie plansz.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentJames Bonacci
Liczba pobrań810
Data aktualizacji19 mar 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Happy Wheels ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUbUNvW
bDUbUNwn