HARDiNFO ikona

HARDiNFO1.28

AndroidNarzędziaBenchmarki i diagnostykaHARDiNFO
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HARDiNFO to aplikacja wyświetlająca szczegóły związane z podzespołami zastosowanymi w danym smartfonie lub tablecie. Identyfikowane są procesory, pamięć ulotna i trwała, parametry akumulatora, łączności bezprzewodowej oraz informacje o działaniu zastosowanych czujników (np. światła, zbliżeniowego lub żyroskopu).

W przeciwieństwie do swojej desktopowej wersji, opisywana aplikacja w wersji na Androida wyświetla jedynie podstawowe parametry o każdym podzespole. Za wyjątek można uznać wyłącznie zakładkę dotyczącą czujników, z której dowiedzieć się można wielu parametrów o poszczególnych urządzeniach, w tym także odczytać bieżące wartości, jakie zwracają.

Wśród dostępnych odczytów, program pozwala sprawdzić podstawowe parametry procesora oraz pamięci, wyświetlić listę zainstalowanych aplikacji oraz detale połączeń bezprzewodowych, w tym przydzielony adres IP, prędkość pobierania danych przez sieć, czy też adres MAC interfejsu Bluetooth.

Interfejs aplikacji jest estetyczny i jednocześnie nieskomplikowany. Aby wyświetlić wiadomości z kolejnej kategorii, należy wybrać odpowiednią pozycję na liście. Można ją wyświetlić po naciśnięciu symbolu strzałki na górnym pasku lub przeciągnięciem od lewej krawędzi ekranu.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań156
Data aktualizacji31 sty 2017
Rozmiar pliku0.17 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
HARDiNFO ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)