HARDiNFO ikona

HARDiNFOFree 8

WindowsNarzędziaIdentyfikacja sprzętu i oprogramowaniaHARDiNFO
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HARDiNFO to program diagnostyczny, który pozwala wyświetlić wiele szczegółowych informacji o systemie, procesach, wykorzystaniu zasobów, ale także samym sprzęcie: dane techniczne i parametry pracy podzespołów.

Po uruchomieniu aplikacji, na ekranie wyświetlone zostaje podsumowanie informacji o komputerze, w formie czytelnych, dużych kafli. Obejmuje ono podstawowe dane o procesorze, płycie głównej, pamięci, systemie i podłączonych peryferiach. O każdym z tych elementów możemy przeczytać dużo więcej, wyświetlając poświęcone im zakładki. W tym celu wystarczy wybrać odpowiedni element z menu po lewej stronie.

Aplikacja umożliwia również wyświetlanie listy sterowników, procesów oraz usług działających w systemie. Te nie są już prezentowane w tak estetyczny sposób, jak podsumowania dotyczące sprzętu, ale zestawiane są w czytelne i proste tabele. W aplikacji znajdziemy również możliwość przeprowadzania testów wydajności sprzętu. Test wydajności dysków SSD zarezerwowano dla płatnej wersji programu.

Udostępnij
HARDiNFO Free 8wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań6 467
Data aktualizacji31 sty 2017
Rozmiar pliku30.50 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
HARDiNFO ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)