bDYtmiMl
HashMyFiles ikona

HashMyFiles2.37

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

HashMyFiles to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie do generowania sum kontrolnych (MD5, SHA1, CRC32, SHA-256, SHA-512 oraz SHA-384) dla wskazanych przez użytkownika plików.

bDYtmiMn

Program daje możliwość wyliczania tzw. hashy dla pojedynczych plików, jak również całych folderów. Wystarczy, że w jego głównym oknie wczytamy dane, dla których chcemy wygenerować sumy kontrolne i w mgnieniu oka otrzymamy listę wyników. HashMyFiles potrafi kalkulować sumy kontrolne we wszystkich obsługiwanych typach, jak również tylko tych, które wybraliśmy w ustawieniach.

Gotowe zestawienie łatwo zapiszemy na dysku twardym jako plik HTML. Opcjonalnie program zintegrować możemy z Eksploratorem Windows, dzięki czemu generowanie sum kontrolnych będzie mogło odbywać się z poziomu menu kontekstowego.

Uwaga!

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
HashMyFiles 2.37wersja stabilna (32-bit)
HashMyFiles 2.37wersja stabilna (64-bit)
HashMyFileswersja dla Windows 98
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.33 oceny
ProducentNirSoft
Liczba pobrań3 478
Data aktualizacji23 paź 2020
Rozmiar pliku0.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
HashMyFiles ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYtmiMS
bDYtmiNj