bEKytmxx
HDR Express ikona

HDR Express3.1.1

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HDR Express to program do tworzenia obrazów HDR przygotowany z myślą o mniej doświadczonych użytkownikach. Z jego pomocą można wydobyć szczegóły z jednego zdjęcia (pseudo-HDR) lub złożyć kilka wcześniej zdjęć w jeden obraz.

bEKytmxz

HDR Express wykorzystuje te same zaawansowane mechanizmy usuwania poruszających się obiektów i łączenia obrazów, co profesjonalny HDR Expose tego samego producenta, ale jest dużo łatwiejszy w obsłudze. Firma Pinnacle Imaging chwali się tak dobrymi algorytmami, że kilka ujęć do obrazu HDR można zrobić „z ręki”, bez potrzeby sięgania po statyw.

Do stworzenia obrazu HDR można wykorzystać kilka plików w formatach RAW z kilku tysięcy aparatów cyfrowych, DNG, JPG lub TIFF, można także zrobić obraz pseudo-HDR korzystając z jednego pliku. Można skorzystać z jednego z przygotowanych schematów lub opracować własny i oczywiście zapisać go do ponownego użycia. Program nie ma wielu kontrolek – bazuje na podstawowych ustawieniach punktu czerni, balansu bieli, świateł, cieni i nasyceniem barw, jakie znajdziemy w wielu programach graficznych.

W ustawieniach programu można włączyć wizualizację przyciętych barw (clipping), a rozkład barw można zobaczyć na histogramie. Do renderowania podglądu program może wykorzystać Gotowy obraz można zapisać jako JPG lub TIFF, można także zachować go do dalszej edycji w formacie HDR, PIC, OpenEXR lub autorskim BEF.

Z wersji próbnej programu można korzystać przez 30 dni.

Udostępnij
HDR Express 3.1.1wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań171
Data aktualizacji9 lut 2017
Rozmiar pliku67.95 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
HDR Express ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKytmyv