bEDiwczp
HDR Express ikona

HDR Express3.1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

HDR Express to profesjonalny, ale bardzo prosty w obsłudze program do tworzenia doskonałej jakości obrazów o poszerzonym zakresie tonalnym. Program pracuje w opatentowanej przez Unifield Color przestrzeni barw: Beyond RGB, dzięki czemu obrazy stworzone w programie są bardzo zbliżone do tego, co widzi ludzkie oko.

bEDiwczr

Instalacji programu towarzyszy możliwość instalacji wtyczek do programu Adobe Photoshop Lightroom 2 i 3. Interfejs programu przypomina Adobe Photoshop Lightroom i jest bardzo czytelny. Do programu dołączono zestaw predefiniowanych ustawień, dzięki którym można szybko stworzyć obraz HDR bliski oczekiwaniom autora i szybko wykonać potrzebną korektę z użyciem „suwaków” na pasku bocznym. Do dyspozycji użytkownika jest podgląd efektu pracy, podgląd presetów, histogram zdjęcia oraz podstawowe ustawienia zdjęć, jak tinta, punkt bieli, punkt czerni, jasność, kontrast, temperatura.

Do stworzenia obrazu HDR z użyciem tego programu można użyć zdjęć w formatach RAW wielu popularnych aparatów oraz formatów rastrowych (JPEG, TIFF). Gotowy obraz można zapisać jako JPG, TIFF lub BEF.

Ograniczenia wersji testowej

Wersja próbna programu działa bez ograniczeń przez 30 dni.

Udostępnij
HDR Express 3.1.1wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań8 557
Data aktualizacji9 lut 2017
Rozmiar pliku19.72 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
HDR Express ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDiwcAn