WindowsGrafikaModelowanie 3DHDR Light Studio
HDR Light Studio ikona

HDR Light Studio5.4

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HDR Light Studio to zaawansowany program do oświetlania modeli 3D. W programie można skorzystać z szerokiej gamy obiektów, imitujących syntetyczne źródła światła o różnych kształtach i właściwościach, by opracować wyjątkową scenerię dla modelu.

W HDR Light Studio znajdziemy światła okrągłe, wielokątne, podłużne, skupione, kierunkowe, rozproszone, softboksowe, z okna i tak dalej. W sumie jest ich prawie 200 i można je dowolnie łączyć (dodawać, odejmować, nakładać, mnożyć, zmieniać barwę i tak dalej) w oświetlanej scenie. HDR Light Studio daje też do dyspozycji światła „ujemne”, które zacieniają fragmenty sceny. Na scenie można umieszczać modele w formatach Alembic, FBX, Collada, OBJ i MI. Jako światła mogą służyć także grafiki rastrowe i obrazy HDR (BMP Cineon, HDR, IFF, JPG, OpenEXR, PNG, PSD, Targa i TIFF).

HDR Light Studio pozwala wstępnie renderować sceny, by ułatwić prawidłowe oświetlanie modeli przed renderowaniem ostatecznego obrazu. Światła można łatwo umieszczać na scenie, po prostu oznaczając miejsce, w które powinno być skierowane i gdzie powinno odbijać się od powierzchni modelu.

Wersja demonstracyjna programu nie pozwala renderować grafik produkcyjnych w wysokiej rozdzielczości.

By pobrać HDR Light Studio trzeba zweryfikować adres e-mail, co którego zostanie przypisany klucz licencyjny.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentLightmap Ltd.
Liczba pobrań214
Data aktualizacji1 lip 2016
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
HDR Light Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)