MacOSGrafikaSilniki renderująceHDR Light Studio
HDR Light Studio ikona

HDR Light Studio5.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HDR Light Studio to profesjonalny program do oświetlania modeli 3D na potrzeby wizualizacji projektów i materiałów reklamowych. W programie można skorzystać z szerokiej gamy syntetycznych źródeł światła o różnych kształtach i właściwościach, by opracować wyjątkową scenerię dla modelu.

W HDR Light Studio znajdziemy światła okrągłe, wielokątne, podłużne, skupione, kierunkowe, rozproszone, softboksowe, z okna i tak dalej. W sumie jest ich prawie 200 i można je dowolnie łączyć (dodawać, odejmować, nakładać, mnożyć, zmieniać barwę) w oświetlanej scenie. Rozmieszczanie świateł jest bardzo proste – wystarczy przeciągać je w odpowiednie miejsce. HDR Light Studio daje też do dyspozycji światła „ujemne”, które zacieniają fragmenty sceny. Na scenie można umieszczać modele w formatach Alembic, FBX, Collada, OBJ i MI. Jako światła mogą służyć także grafiki rastrowe i obrazy HDR (BMP Cineon, HDR, IFF, JPG, OpenEXR, PNG, PSD, Targa i TIFF).

HDR Light Studio pozwala wstępnie renderować sceny, by ułatwić prawidłowe oświetlanie modeli przed renderowaniem ostatecznego obrazu. Światła można łatwo umieszczać na scenie, po prostu oznaczając miejsce, w które powinno być skierowane i gdzie powinno odbijać się od powierzchni modelu.

Wersja demonstracyjna programu nie pozwala renderować grafik produkcyjnych w wysokiej rozdzielczości, a także umieszcza na scenie nieusuwalne czerwone światło. By ją pobrać, należy zweryfikować adres e-mail i wpisać w programie uzyskany klucz licencyjny.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentLightmap Ltd.
Liczba pobrań55
Data aktualizacji30 gru 2016
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
HDR Light Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)