Headshot Heroes ikona

Headshot Heroes1.2.1

AndroidGrySportoweHeadshot Heroes
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item

Headshot Heroes to gra zręcznościowo-sportowa, w której sterować będziemy komiksową drużyną piłkarską. A jak to w piłce bywa, kto strzela gole, ten wygrywa. Tutaj jednak trzeba jeszcze się postarać, aby przy okazji ustrzelić bramkarza rywali.

Zanim zaczniemy zabawę z Headshot Heroes, musimy zweryfikować swój wiek, przesuwając suwak na ekranie głównym do odpowiedniej liczby. To dość zaskakujące wymaganie, ale jak się później okazuje, uzasadnione. Pewną formą nagrody dla gracza są bowiem trofea w postaci... głów bramkarzy przeciwnych drużyn. Taki obrazek zwłaszcza dla najmłodszych graczy może być nieco szokujący.

Pomysł na rozgrywkę jest prosty. Trafiamy na boisko piłkarskie, które wygląda tak, jakby przekopiowano je ze starych gier na Atari lub konsolę Pegasus, sporo jest więc pikseli i przerysowanych kolorów. Naszym zadaniem będzie dostać się pod bramkę rywala, wymieniając podania między naszymi zawodnikami. Robimy to, dotykając ekranu z prawej lub z lewej strony, dobierając odpowiednio moment, aby piłka nie trafiła do zawodnika przeciwnej drużyny. Wtedy bowiem runda się zakończy. Na dotarcie pod bramkę mamy określoną liczbę czasu i trzeba zmieścić się w narzuconym limicie. Pod bramką zaś ujrzymy mur złożony z obrońców i bramkarza, który przemieszcza się od prawej do lewej strony. Z kolei u góry ekranu widoczny jest suwak, który wskazuje siłę naszego strzału. Tutaj cel jest prosty: trzeba załadować piłkę do bramki, najlepiej trafiając bramkarza.

Za każde zwycięstwo lub wykonane poszczególne zadanie (np. strzał z określoną siłą) otrzymujemy monety. Dzięki nim możemy odblokować wygląd nowych postaci, a także kupić ulepszenia dla naszego zespołu, np. poprawiające celność podań.

W grze wyświetlają się reklamy, które możemy usunąć płacąc ok. ok. 12 zł za pomocą modułu mikropłatności. Przyda się on też, jeśli zechcemy dokupić dostęp do kolejnych drużyn lub dodatkowe możliwości naszego zespołu, np. paczkę złotych monet. Tutaj ceny wahają się od 4 do nawet ok. 140 zł.

Headshot Heroes można zintegrować z usługą Gry Google Play. Dzięki temu wyniki osiągane w grze można na bieżąco zapisywać w chmurze Google, odblokowywać kolejne osiągnięcia i ścigać się na osiągnięcia ze znajomymi, którzy również bawią się z tą aplikacją.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentChillingo
Liczba pobrań49
Data aktualizacji1 kwi 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Headshot Heroes ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)