Headshot Heroes ikona

Headshot Heroesversion 2.0.0

iOSGrySportoweHeadshot Heroes
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Gra Headshot Heroes dostarcza sportowej i zręcznościowej rozrywki. Sterować w niej będziemy zespołem piłkarskim złożonym z komiksowo wyglądających postaci, na planszach, które wyglądem przypominają gry komputerowe z lat 90. Celem będzie pokonanie bramkarza rywala, a przy okazji zestrzelenie go.

Zanim zaczniemy grać w Headshot Heroes, aplikacja poprosi nas o podanie wieku i zaakceptowanie regulaminu. To może być zaskoczenie dla niektórych graczy, ale taki krok wydaje się zrozumiały, bo w aplikacji nagrodą są m.in... zestrzelone głowy bramkarzy rywali. A to zwłaszcza dla dzieci może być widok co najmniej przykry.

W grze przyjdzie nam rywalizować w scenerii, która jest jakby żywcem przeniesiona ze świata gier komputerowych lat 90. Wszystko przez pełne pikseli tła oraz postaci. Naszym pierwszym zadaniem będzie dostać się pod bramkę rywala, podając piłkę między kolejnymi naszymi zawodnikami. Sterujemy, dotykając lewej i prawej strony ekranu urządzenia uważając przy tym, by nie oddać piłki przeciwnikowi, wtedy bowiem mecz zacznie się od nowa. Musimy też zmieścić się w czasie, a jego ilość zależy od poziomu trudności. Gdy już dojdziemy pod pole karne przeciwnika, wówczas ujrzymy mur z zawodników rywali, a także przesuwający się szybko suwak, który określa siłę strzału. Musimy tak przymierzyć, by bramkarz piłki nie złapał, a jednocześnie oberwał od naszego uderzenia. Wtedy zaliczymy tzw. combo, które jest dodatkowo punktowane.

W grze zbieramy monety, które pozwalają kupić m.in. dostęp do nowego wyglądu zawodników naszych oraz rywala, a także usprawnienia dla naszej drużyny, np. lepiej mierzone podania. Te wszystkie elementy można kupić również korzystając z modułu mikropłatności.

W grze wyświetlają się reklamy, które możemy usunąć płacąc ok. ok. 12 zł za pomocą modułu mikropłatności. Przyda się on też, jeśli zechcemy dokupić dostęp do kolejnych drużyn lub dodatkowe możliwości naszego zespołu, np. paczkę złotych monet. Tutaj ceny wahają się od 4 zł do nawet ok. 140 zł.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentChillingo
Liczba pobrań52
Data aktualizacji13 maj 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Headshot Heroes ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)