Hearthstone Heroes of Warcraft doczekał się wersji na Androida

Hearthstone Heroes of Warcraft doczekał się wersji na Androida17.12.2014 08:57
Hearthstone Heroes of Warcraft doczekał się wersji na Androida
Paweł Piskurewicz

Po wydaniu pierwszego dodatku Gobliny vs Gnomy przyszła pora na zapowiadaną premierę Hearthstone Heroes of Warcraft w wersji na tablety z systemem Android. Gra trafiła do Google Play wczoraj, a od dziś jest dostępna także w naszym regionie.

Hearthstone Heroes of Warcraft to kolekcjonerska gra karciana osadzona w uniwersum Warcrafta. Przygodę rozpoczynamy od wyboru jednego z 9 bohaterów świata. Każdy z nich dysponuje innym atakiem specjalnym oraz zestawem indywidualnych kart. Poza trybem rywalizacji z komputerem, istotą zabawy są pojedynki z żywym przeciwnikiem. W zależności od wybranego trybu rywalizujemy swoją talią, albo talią przygotowaną z losowych kart tuż przed rozpoczęciem walki. System doboru przeciwników dopasowuje ich do naszego poziomu, bądź też miejsca w rankingu (gry rankingowe).

350129198666639297

Edycja która trafiła na tablety z Androidem posiada wydane już rozszerzenie fabularne Klątwa Naxxramas oraz dodatek Gobliny vs Gnomy wraz z nowymi opcjami, takimi jak tryb obserwatora. Jako wymagania podano: ekran 6-calowy lub większy, system Android 4.0 lub nowszy oraz minimum 1 GB pamięci RAM.

Hearthstone -- karczma już otwarta! (zwiastun PL)

Prezentem z okazji premiery jest dodatkowy pakiet kart klasycznych. Aby go otrzymać należy stoczyć pojedynek w dowolnym trybie. Niezależnie od wyniku, na koniec i tak otrzymamy nagrodę. Wersja na smartfony z iOS i Androidem jest planowana dopiero na następny rok. Grę Hearthstone w wersji Android, PC i iOS możecie pobrać z naszej bazy aplikacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)