Hearthstone Heroes of Warcraft doczekał się wersji na Androida

Hearthstone Heroes of Warcraft doczekał się wersji na Androida

Hearthstone Heroes of Warcraft doczekał się wersji na Androida
Paweł Piskurewicz
17.12.2014 08:57

Po wydaniu pierwszego dodatku Gobliny vs Gnomy przyszła pora na zapowiadaną premierę Hearthstone Heroes of Warcraft w wersji na tablety z systemem Android. Gra trafiła do Google Play wczoraj, a od dziś jest dostępna także w naszym regionie.

Hearthstone Heroes of Warcraft to kolekcjonerska gra karciana osadzona w uniwersum Warcrafta. Przygodę rozpoczynamy od wyboru jednego z 9 bohaterów świata. Każdy z nich dysponuje innym atakiem specjalnym oraz zestawem indywidualnych kart. Poza trybem rywalizacji z komputerem, istotą zabawy są pojedynki z żywym przeciwnikiem. W zależności od wybranego trybu rywalizujemy swoją talią, albo talią przygotowaną z losowych kart tuż przed rozpoczęciem walki. System doboru przeciwników dopasowuje ich do naszego poziomu, bądź też miejsca w rankingu (gry rankingowe).

Obraz

Edycja która trafiła na tablety z Androidem posiada wydane już rozszerzenie fabularne Klątwa Naxxramas oraz dodatek Gobliny vs Gnomy wraz z nowymi opcjami, takimi jak tryb obserwatora. Jako wymagania podano: ekran 6-calowy lub większy, system Android 4.0 lub nowszy oraz minimum 1 GB pamięci RAM.

Hearthstone -- karczma już otwarta! (zwiastun PL)

Prezentem z okazji premiery jest dodatkowy pakiet kart klasycznych. Aby go otrzymać należy stoczyć pojedynek w dowolnym trybie. Niezależnie od wyniku, na koniec i tak otrzymamy nagrodę. Wersja na smartfony z iOS i Androidem jest planowana dopiero na następny rok. Grę Hearthstone w wersji Android, PC i iOS możecie pobrać z naszej bazy aplikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)