WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaHeavyLoad
HeavyLoad ikona

HeavyLoad3.6.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

HeavyLoad to bezpłatne narzędzie typu benchmark, przeznaczone do testowania podzespołów komputera. Za jego pomocą sprawdzimy stabilność i wytrzymałość zarówno pamięci, jak i procesora, dysku twardego, czy też karty graficznej, czyli wszystkich najważniejszych urządzeń w każdym komputerze PC.

Program charakteryzuje się lekkością i dość prostym interfejsem, oferującym pogląd na aktualny stan wykorzystania procesora, dysku twardego, pamięci operacyjnej oraz wyświetla ilość klatek na sekundę (aczkolwiek ten wykres uaktywnia się podczas samego testu). W oknie programu możemy wybrać, które podzespoły mają zostać poddane testom, a następnie pozostaje już tylko rozpocząć test.

HeavyLoad automatycznie wykryje ilość rdzeni procesora, ale jeśli z jakiś względów chcemy przetestować procesor tylko na części rdzeni, to z pomocą przyjdzie nam okno ustawień aplikacji. Także tam możemy ustawić kilka innych, zaawansowanych opcji oraz zadecydować, czy benchmark ma trwać aż do przerwania przez użytkownika, czy też ma się zakończyć po określonym czasie.

Z oczywistych względów program nie jest polecany nowym użytkownikom. Zalecamy również uruchomienie aplikacji monitorującej temperaturę podzespołów.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.02 oceny
Twoja ocena
ProducentJAM Software
Liczba pobrań2 834
Data aktualizacji13 sty 2020
Rozmiar pliku14.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
HeavyLoad ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)