WindowsGryMody i dodatki do gierHelios Launcher

Helios Launcher1.7

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Helios Launcher – pod tą dość ogólną nazwą kryje się napisany w Electronie i Node.js launcher do zmodowanej wersji kultowego Minecrafta. Narzędzie można pobrać z internetu zupełnie za darmo.

Co najpierw?

Po uruchomieniu Helios Launcher natrafiamy na szereg opcji, które ułatwią nam zabawę z Minecraftem na modach. Narzędzie pozwala na dodanie wielu kont i swobodne przełączanie się między nimi. Jeśli na naszym komputerze zainstalowana jest nieodpowiednia wersja języka Java, program odszuka i wgra kompatybilne pliki, oszczędzając przy tym czas użytkownika, który normalnie byłby zmuszony do ręcznego odszukania właściwej edycji Javy. Co ciekawe, jej posiadanie nie jest wymagane do aktywowania launchera.

Dodatkowe opcje

Helios Launcher oferuje również możliwość sprawdzenia aktualnego statusu serwerów firmy Mojang. Narzędzie przeprowadza także automatyczne aktualizacje, więc zawsze posiadamy najnowszą wersję launchera.

Warto zaznaczyć, że Helios Launcher można włączyć jedynie po zalogowaniu się do swojego konta Mojang, na którym posiadamy kupionego Minecrafta.

Najważniejsze cechy:

  • launcher dla osób korzystających z modów do Minecrafta
  • automatycznie wyszukuje i instaluje odpowiednią wersję języka Java
  • pozwala na dodanie wielu kont i szybkie przełączanie się między nimi
  • wymaga zalogowania się do konta z zakupionym Minecraftem
  • narzędzie jest dostępne do pobrania za darmo
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDaniel Scalzi
Liczba pobrań259
Data aktualizacji31 paź 2019
Rozmiar pliku55.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)