HiBit Uninstaller ikona

HiBit Uninstaller2.7.70

WindowsNarzędziaOdinstalowywanie programówHiBit Uninstaller
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

HiBit Uninstaller to bardzo proste w obsłudze narzędzie oferujące możliwość usuwania programów z dysku twardego naszego komputera.

Po uruchomieniu HiBit Uninstaller generuje listę wszystkich zainstalowanych aplikacji, pozwalając na wyświetlanie ich alfabetycznie lub też według rozmiaru bądź daty zainstalowania. W przypadku niektórych programów otrzymujemy dodatkowe informacje na temat producenta czy też ostrzeżenie, które sugeruje, że odinstalowanie danego programu może uniemożliwić uruchomienie innych aplikacji.

HiBit Uninstaller cechuje się prostotą użytkowania. Chcąc odinstalować program klikamy na niego prawym przyciskiem myszy, by z rozwijanej listy wybrać odpowiednią opcję. Dzięki niej nie tylko usuniemy aplikację, ale także zlikwidujemy zbędne wpisy w rejestrze systemowym. Narzędzie przewiduje również opcję zapisania informacji na temat programu do pliku tekstowego lub HTML.

W odróżnieniu od podobnego rozwiązania oferowanego w systemie operacyjnym Windows, HiBit Uninstaller nie tylko pozwala na odinstalowanie programu, ale także nie zostawia po nim żadnych pozostałości na HDD.

Udostępnij
HiBit Uninstaller 2.7.70wersja stabilna (32-bit)
HiBit Uninstallerwersja portable
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.45 ocen
Twoja ocena
ProducentHiBitSoft
Liczba pobrań2 229
Data aktualizacji17 sie 2022
Rozmiar pliku3.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
HiBit Uninstaller ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)