MacOSArchiwumProgramy archiwalneHider 2
Hider 2 ikona

Hider 2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hider 2 to program służący do ukrywania poufnych danych oraz notatek. Dzięki niemu w prosty sposób zabezpieczymy swoje pliki przed niepowołanym dostępem.

Aplikacja tworzy specjalny sejf chroniony silnym, praktycznie niemożliwym do złamania w warunkach domowych algorytmem AES-256. Każdorazowo uruchamiając program zostaniemy poproszeni o podanie ustalonego wcześniej hasła. Hider 2 umożliwia dodanie do swojego sejfu wszelkiego rodzaju plików i folderów. Możliwe jest też tworzenie notatek, w których można zapisać dane bankowe lub inne sekretne informacje. Aby zachować porządek zaszyfrowanymi danymi można zarządzać, dzieląc je na grupy wewnątrz aplikacji. Obsługiwane są również systemowe tagi.

Obok każdego dodanego pliku lub folderu znajduje się przełącznik, dzięki któremu możemy odkryć lub ponownie ukryć wybraną pozycję. Odkryte pliki po odszyfrowaniu widoczne są w pierwotnej lokalizacji w Finderze. Obsługę programu można sobie ułatwić używając agenta mieszczącego się w systemowym pasku menu. Dane można szyfrować zarówno z dysku, jak i z zewnętrznych lokalizacji jak np. Pendrive.

Hider 2 to narzędzie oferujące zaawansowane techniki szyfrowania, z powodzeniem można je wykorzystać do przechowywania najskrytszych danych. Program dostępny jest bezpłatnie w wersji demonstracyjnej. Pełną wersje można zakupić na stronie dewelopera lub za pośrednictwem Mac App Store.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMac Paw
Liczba pobrań95
Data aktualizacji23 wrz 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
Hider 2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)