Hippani Animator ikona

Hippani Animator5.1.6360

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hippani Animator to przydatna aplikacja do tworzenia profesjonalnych animacji na strony internetowe.

Program charakteryzuje się prostotą w obsłudze i bogatą funkcjonalnością. Wszystkie poszczególne opcje zostały rozmieszczone w taki sposób, że nie powinny nikomu sprawić żadnych problemów podczas tworzenia animacji.

Do dyspozycji użytkownika oddano zestaw przydatnych narzędzi do rysowania linii, figur geometrycznych, przycisków i różnych kształtów. Oprócz tego w jego zasobach znajdziemy gotowe pliki z muzyką oraz szablony graficzne zawierające odnośniki do popularnych serwisów (Vimeo, YouTube). Podczas tworzenia animacji, użytkownik może skorzystać z linii pomocniczych i wbudowanej siatki, które zdecydowanie ułatwią rysowanie.

Utworzone animacje są w pełni kompatybilne ze wszystkimi przeglądarkami działającymi w systemie desktopowym i mobilnym. Bez większych problemów przetestujemy nasze dzieło w takich aplikacjach jak: Google Chrome, Opera czy Mozilla Firefox, a także ich wszystkich w wersji dla urządzeń przenośnych typu smartfone. Warto również wspomnieć o wbudowanym odtwarzaczu, za pomocą którego możemy podglądać aktualnie tworzoną animację.

Uwaga!

  • Instalator posiada możliwość instalacji ograniczonej funkcjonalnie wersji bezpłatnej (Starter Edition) oraz 30-dniowej wersji testowej, dysponującej pełnymi możliwościami.
Udostępnij
Hippani Animator 5.1.6360wersja stabilna (32-bit)
Hippani Animator1.8 Free
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.54 oceny
Twoja ocena:
ProducentHippani, Ltd.
Liczba pobrań17 626
Data aktualizacji2 cze 2017
Rozmiar pliku22.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Hippani Animator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (7)