Hippani Animator ikona

Hippani Animator5.1.6360

WindowsMultimediaTworzenie i edycja animacjiHippani Animator
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hippani Animator to przydatna aplikacja do tworzenia profesjonalnych animacji na strony internetowe.

Program charakteryzuje się prostotą w obsłudze i bogatą funkcjonalnością. Wszystkie poszczególne opcje zostały rozmieszczone w taki sposób, że nie powinny nikomu sprawić żadnych problemów podczas tworzenia animacji.

Do dyspozycji użytkownika oddano zestaw przydatnych narzędzi do rysowania linii, figur geometrycznych, przycisków i różnych kształtów. Oprócz tego w jego zasobach znajdziemy gotowe pliki z muzyką oraz szablony graficzne zawierające odnośniki do popularnych serwisów (Vimeo, YouTube). Podczas tworzenia animacji, użytkownik może skorzystać z linii pomocniczych i wbudowanej siatki, które zdecydowanie ułatwią rysowanie.

Utworzone animacje są w pełni kompatybilne ze wszystkimi przeglądarkami działającymi w systemie desktopowym i mobilnym. Bez większych problemów przetestujemy nasze dzieło w takich aplikacjach jak: Google Chrome, Opera czy Mozilla Firefox, a także ich wszystkich w wersji dla urządzeń przenośnych typu smartfone. Warto również wspomnieć o wbudowanym odtwarzaczu, za pomocą którego możemy podglądać aktualnie tworzoną animację.

Uwaga!

  • Instalator posiada możliwość instalacji ograniczonej funkcjonalnie wersji bezpłatnej (Starter Edition) oraz 30-dniowej wersji testowej, dysponującej pełnymi możliwościami.
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.54 oceny
Twoja ocena
ProducentHippani, Ltd.
Liczba pobrań17 654
Data aktualizacji2 cze 2017
Rozmiar pliku22.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Hippani Animator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)