AndroidGrySportoweHockey Stars
Hockey Stars ikona

Hockey Stars1.8.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Hockey Stars to gra sportowa, która łączy elementy popularnego cymbergaja i hokeja na lodzie. W grze możemy rywalizować z innymi zawodnikami przez internet, dobranymi losowo przez aplikację.

To aplikacja, która powinna się spodobać zwłaszcza miłośnikom sportu. Gra Hockey Stars dostarcza sporo dobrej, sportowej rozrywki. Mierzymy się z rywalami przez internet, mając do wyboru kilka różnych plansz. Aby zagrać, należy wpłacić wpisowe, którego wysokość różni się w zależności od typu planszy. Zwycięzca zgarnia całą pulę złotych monet, a dodatkowo w grze znajdziemy mikropłatności, które pozwolą dokupić monety. Pozwalają one nie tylko brać udział w meczach wirtualnego hokeja, ale też odblokować dostęp do różnych typów ustawień pionków na hokejowej tafli lodu. Wariantów jest sporo: od takich, które stawiają na blokowanie ruchu przeciwnika poprzez takie, które pomagają nam w ofensywie.

W grze znajdziemy kilka trybów zabawy: pojedynek, minigry (autorskie pomysły twórców aplikacji), gierka ze znajomymi i trening. W trybie offline możemy skorzystać tylko z opcji treningu, pozostałe wymagają dostępu do sieci.

Grę Hockey Stars można zintegrować z usługą Gry Google Play. Dzięki temu możliwe będzie zapisywanie osiąganych wyników w chmurze Google, a także rywalizowanie z innymi użytkownikami aplikacji.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMiniclip.com
Liczba pobrań122
Data aktualizacji31 sie 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Hockey Stars ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)